Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyek voltak a legparásabb,...

Melyek voltak a legparásabb, legfélelmetesebb horror FPS játékok?

Figyelt kérdés

Mert én az a fajta gamer vagyok aki igazából nem csak úgy hentelgetni szeret lövöldözős gamekben,nekem plusz adaléknak kell hozzá közben egy kis páni félelem is :-)


Olyas féle zsigeri élményekre gondolok mint pl. a Return the Castle Wolfenstein mondhatni már legendás föld alatti,zombis-múmiás pályái,vagy a 2009-es részben pl. amikor először támadtak a félig ember-félig kutya teremtmények [link] ,vagy a F.E.A.R. széria legjobb pillanatai,közte pl. azzal amikor egy villódzó folyosón kellett áthaladnod [link] ,vagy amikor Alma meg akar fojtani [link] ,vagy a Stalker-é,pl. ez https://www.youtube.com/watch?v=SbhxvxcXoiM vagy az amikor az elhagyatott X18-as laborban,minden idők egyik szerintem leghátborzongatóbb helyszínén kóricálsz: [link] [link] [link]


Na ilyesmi hangulatokra vágynék még :-)


Jó,Doom 3 pl.,de egyéb?Mit szóltok pl. ehhez az össze állításhoz? https://www.youtube.com/watch?v=esaQC3qRA-s


De csak kb. 2013-ig érdekel,mert annál újabbakat úgysem bír el a konfigom!Viszont nyilván nagyon régik sem érdekelnek,szóval azért inkább a 90-es évekből se,ha kérhetném.De a 2000-es évektől kezdve bármelyik évből jöhet,a 2001-es Wolfenstein-nek is azt néztem hogy abszolút el tudnám fogadni a grafikáját még most is.


És tehát fontos hogy fps vagy legalábbis first person legyen,külső nézetes játékok nem érdekelnek!


Köszi a tippeket!



2018. nov. 9. 18:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és asztali gépre valók kellenének tehát,bár mivel a konfigomról is tettem említést gondolom abból ez már valószínűsíthető.
2018. nov. 9. 18:46
 2/8 anonim ***** válasza:

Outlast,

Resident Evil sorozat

2018. nov. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dead Space!
2018. nov. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
(bocs, ez TPS.)
2018. nov. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Penumbra vagy mi. Nem jatszottam vele de amúgy google a barátod, miért nem keresel rá milyen horror gamek vannak?


Alien vs Predator 2-ben ha az emberrel mész az is fosatós tud lenni vagy a 3. rész :)


Nekem a STALKER volt még ilyen..

2018. nov. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igaz hogy nem lövöldözős de az 100% hogy maxx 1 órát mersz vele játszani nappal éjszaka meg 10 percet se! :D

De az Amnisa játékot tudom ajánlani!

Nálam olyan szinten kiverte a biztosítékot az a játék hogy egy pont után éjjel csak úgy mertem kimenni wc-re hogy végig felkapcsoltam a villanyt! :D

Ez a játék ha egyszer kapna egy vr támogatást akkor kötelező lenne a pelenka használata!

2018. nov. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5: megvolt a google is,nem véletlen a fenti youtube link sem.De épp ezért kérdeztem meg itt is hogy magán véleményeket is olvashassak róla.


#6: egy kicsit mintha elírtad volna a játék címét.Erre gondoltál volna?Amnesia: The Dark Descent

2018. nov. 27. 13:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha esetleg kell még, ennél nehezen találsz jobbat: Call of Cthulhu: The dark corners of the Earth :D Szívből ajánlom ha úgy igazán félni akarsz, nekem sikerült :)
2020. ápr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!