Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hearthstoneba megéri megvenni...

Hearthstoneba megéri megvenni a One Night in Karazhant?

Figyelt kérdés

Már legyőztem az első bossot Prince Malchezaart, de úgy látom hogy ahhoz hogy továbblépjek 700 aranyba kerülne feloldani a következő szinteket, viszont aranyból inkább pakkokat szeretnék venni. Ha megveszem 20 euróért akkor kapok hozzá kártyákat is vagy csak feloldja a többi bossot?

Illetve a Blackrock Mountain és Curse of Naxxramas kaland módokat miért nem kaptam meg, ha a Karazhan fel van oldva? Vagy ezekkel már csak pénzért lehet játszani? Elnézést ha furcsa a kérdés, de kezdő játékos vagyok még.



2018. nov. 11. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Ezek a lapok már nincsenek standardba tehát fölösleges.
2018. nov. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az nekem nem számít, mert én csak Adventure módban szoktam játszani, valódi játékosok ellen soha.
2018. nov. 12. 20:35
 3/3 anonim válasza:

Pénzért nem éri meg, de aranyért nagyon is megéri, hiszen ha kijátszod, akkor több legendary lapot is kapsz. Igaz, hogy csak wild módban használhatnád őket, de úgy is megéri, ha összetöröd őket, mert kb. annyi dustot kapsz, amennyi aranyat ráköltesz és azt már nem random lapokra költöd, hanem arra, amire akarod.


A többi adventuret azért nem kaptad meg, mert nem kezdted elég régen a játékot, amikor még nagy értékű lapokat kaphattál ingyen. Mostmár sokkal kapitalistább lett az egész. Ha nem akarsz Wildban játszani, akkor ne vedd meg őket.

2018. nov. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!