Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » OVERKILLs The Walking Dead-et...

OVERKILLs The Walking Dead-et egyedül érdemes játszani?

Figyelt kérdés

Ez a játék is olyan mint pl az L4D2? Hogy havatokkal érdemes játszani egyedül meg unalmas? Az a bajom nincs kivel játszanom egyedül ha nincs értelme akkor inkább meg se veszem. ja, meg valaki valahol azt írta eléggé unalmas tud lenni a játék. Valakinek vélemény/tapasztalat?

Előre is köszi a válaszokat!



2018. nov. 12. 07:10
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Sehogyan se érdemes játszani, egy sablon, összecsapott zombis-lövöldözős game, amit a névvel akarnak eladni.
2018. nov. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Hát megnéztem videókat a játékról. Szerintem csapatban sem valami hú de nagy eresztés a dolog. Elég unalmas játéknak tűnik
2018. nov. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még jó, hogy nem vettem meg. Kipróbáltam ingyen és szerintem 3 Ft-ot nem ér. :) Na jó, haverokkal talán ellehet kicsit baromkodni de semmi több. Köszi amúgy!
2018. nov. 15. 05:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!