Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik AION-t válasszam?

Melyik AION-t válasszam?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az érdekelne hogy melyik Aion-ra regisztráljak? Mivel találtam Gameforge és Ncsoft verziót is. Melyik felhasználó barátabb(F2P) és melyiknek nagyobb a játékostábora?

2018. nov. 12. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jatekostabora mindkettonek egyforman alacsony, talan az Ncsoft meg alacsonyabb.

Az Ncsoft amerikai verzio, felhasznalobaratabb, de cserebe nagyobb pinged lesz, amivel jo pvps sosem leszel, foleg kozelharci kaszt-al. Pve-ben is megszivhatos instakban ha keson reagalsz a boss skillekre. Plusz a jatekosok java epp alszik mikor te jatszanal, siege, dredgion, arenak nyitvatartasakor meg te alszol, igy kimaradhatsz sokmindenbol, ami szukseges a gearelodeshez.

Gameforgoson nincs ilyen hatranyod, csak f2p-kent nehezebben boldogulsz.

Probald ki a GF-et eloszor, ismerkedj a jatekkal, van sok segitokesz jatekos.

Ha megsem tetszene, atmehetsz amerikaira, egy nap alatt mindket verzioban megvan a max szint.

2018. nov. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm.


Szóval az Ncsoft az Enmasse megfelelője(Tera esetében) az nekem nem baj. Tera-t is amerikai szerveren toltam anno és nem volt ping-el bajom hála istennek pedig ott is közelharci class voltam.

Értem, akkor GF-el kezdek, és melyik szervert ajánlanád kezdésnek GF-en?

2018. nov. 13. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Deyla regi szerver vagy Nergal friss szero. Elobbi normalisabb gazdasaggal rendelkezik, utobbin nincsenek veteran gearelt jatekosok nyilt pvp-n.
2018. nov. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen. :)
2018. nov. 13. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!