Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a gameplay videóról? Miben kéne változtatni rajtuk? Milyen tanácsokat tudnátok adni gameplayhoz?

Figyelt kérdés

Bocsi, ha rossz kategóriába tettem fel a kérdést, de nem tudtam máshová felrakni. Nem szeretem a lövöldözős játékokat, éppen ezért a legelterjedtebb játékokkal nem is fogok játszani. A WOW és a LOL sem annyira köt le. Kifejezetten sajátos és nem annyira ismert játékok kötnek le. Gondoltam, hogy csinálok pár gameplayt, de eddig nem nézte meg szinte senki rajtam kívül, egyedül én nézem meg minden nap, hogy hányan nézték meg, ez adja a magasabb nézettséget.


A kérésem, hogy nézzétek végig a videót, és kérlek mondjátok meg, hogy miben kéne változtatnom, hogy több nézőm legyen? Hogyan tudnám érdekesebbé tenni? A videó alatt a leírás angol, hogy még többen láthassák, bár nem tudom, hogy így külföldieknek is beadja-e a videót, ha Magyarországról raktam fel a kérdést.


Itt van pár link, kérlek nézzétek végig őket, szerintem kifejezetten izgalmasak és mozgalmasak (szerintem a második vidi jobb, de ezt döntsétek el ti):


https://www.youtube.com/watch?v=o4mgHROf5YY&t=4s

https://www.youtube.com/watch?v=AGuC9FcV9OE


2018. nov. 13. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

- Ne próbaverziós felvevőt használj, eleve gáz hogy ott a vízjel a videóban.

- Hiába nem kötnek le téged a mainstream játékok, jópár éves rég elfelejtett játékokról hiába csinálsz videót, senki nem fogja nézni.

- Még ha felkapott játékokról csinálnál videót, akkor sem fognak rögtön özönleni a feliratkozások 2 nap alatt. Akár évekbe is telhet mire kinövi magát a csatornád.

- Azt meg végképp nem fogja nézni senki, ahogy csalással csinálsz meg egy küldetést.

- Nincs se intro se outro, egyszer csak megy a felvétel és kész.

- Beszéd és webkamera kép nélkül még nehezebb feliratkozókat szerezni, mert ezek a menők.

2018. nov. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"Ne próbaverziós felvevőt használj, eleve gáz hogy ott a vízjel a videóban."


Próbálkoztam más videófelvevővel, de az nagyon rossz volt. A játék nem akadt, de a felvett felvétel tisztára akadozott. Amikor csak az üres asztalt vettem fel az ikonokkal és mozgattam az egeret, még az egér mozgása is tisztára akadt. Nem tudom, de elég sok ilyen programmal próbálkoztam régebben, és kb. mind ugyan olyan volt. Fizetni meg biztosan nem fogok, hogy eltűnjön a vízjel.


"Hiába nem kötnek le téged a mainstream játékok, jópár éves rég elfelejtett játékokról hiába csinálsz videót, senki nem fogja nézni."


Van pár ember, aki csinált videót ugyanerről a játékról, és kb. százezres, milliós nézettsége volt. Mégpedig úgy, hogy szinte csak erről a játékról csinált videókat.


"Még ha felkapott játékokról csinálnál videót, akkor sem fognak rögtön özönleni a feliratkozások 2 nap alatt. Akár évekbe is telhet mire kinövi magát a csatornád."


"Azt meg végképp nem fogja nézni senki, ahogy csalással csinálsz meg egy küldetést."


Ezek nem az eredeti küldetések. Ezek kb. 2000x nehezebbek az eredeti küldetésnél, és azt mutattam be, hogy csalás nélkül lehetetlen őket megcsinálni, sőt, olyan nehezek, hogy még egy profi számára, mint én is alig lehetségesek, még csalással is. Az eredeti feladatokat átírtam, azért lett ilyen. Sokan csinálnak ilyesmit, és rakják fel a netre.


"Nincs se intro se outro, egyszer csak megy a felvétel és kész."


Biztos nem fogok szarakodni azzal, hogy legyen. Azt se tudom mi kéne hogy legyen bennük.


"Beszéd és webkamera kép nélkül még nehezebb feliratkozókat szerezni, mert ezek a menők."


Utálom a beszédet.

2018. nov. 14. 08:03
 3/5 A kérdező kommentje:

Hogyha ez a játék mindenféle intró, beszéd, és aktuálisan kedvelt játék bemutatása nélkül elért több mint 8 millió megtekintést, akkor tényleg nem értem, hogy engem miért csak 5 ember néz meg, és a többi megtekintő miért csak én vagyok.


https://www.youtube.com/watch?v=crhhAtzLEi8

2018. nov. 17. 10:58
 4/5 anonim ***** válasza:
A te videód fent van 1 hete, ez pedig 2 éve. Ráadásul több, mint 4 éve tölt fel tartalmat a csatornájára. Illetve ha megnézed, annak az egy videójának van csak akkora nézettsége, gondolom megosztották valami nagyobb oldalon, abból kifolyólag, hogy köze van a mariohoz is.
2018. nov. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azt kérted az emberek írják meg a véleményüket . Te meg mindent elutasítassz. Ha te biztos nem fogsz szarakodni az aprósággokkal akkor a youtubeot el lehet felejteni.
2018. dec. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!