Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri végigjátszani a System...

Megéri végigjátszani a System Shock: Enhanced Edition-t vagy az első Deus Ex epizódot?

Figyelt kérdés

Kedvet kaptam egy sötét hangulatú sci-fi, cyberpunk játékhoz, és a Steam könyvtáramban a két System Shock játékot, illetve a Deus Ex szériát találtam a legmegfelelőbbnek (bár, a Mankind Divided még hiányzik a gyűjteményéből).


Ami miatt s System Shock felé hajlok, az a rövidsége, mivel nem sok időm van játszani, viszont kicsit tartok tőle, hogy túlságosan id old school lesz számomra, mert ilyen régi FPS-t még nem játszottam. (Ugyanakkor a régi játékokkal nincs bajom, az első két Fallout részt is idén játszottam végig és nagyon tetszettek.)


Plusz érdemelne, hogy mennyire jó a sztori, jó lenne ha elgondolkodtató, logikus... lenne.


2018. nov. 16. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Nem éri meg.
2018. nov. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Esetleg meg is tudnád indokolni, hogy miért?
2018. nov. 16. 20:43
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Mert túl sok időt elvesz az életedből. Egy csomó mindenre nem fog jutni miatta időd, és utána bánni fogod. Főleg, ha eleve nincs sok időd játszani.
2018. nov. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3 Ilyen alapon egy játékkal sem éri meg játszanom. :/ Az a gond, hogy tényleg kevés szabadidőm van így, a hosszabb játékokkal nem tudok haladni, pedig imádom a tartalmas címeket, de a Fallout 3-at is szeptember óta játszom és messze még a vége. Ezért gondoltam, hogy kicsit rövidebb játékok felé fordulok, a System Shock pedig kb. 13-15 óra (HLTB szerint), így 2 hét alatt ki bírnám játszani.


Tehát lehet adok neki esélyt, ha van egy kis szabadidő jól esik játszani.

2018. nov. 16. 20:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Én csak a Deus Ex-t játszottam, de kevés szabadidővel lehet hogy nem vágnék bele. A játékhoz kell egy kis türelem és idő, nehezen adja magát ha az ember csak hébe-hóba, 10-20 percekre ül le elé.


Egyébként a Deus Ex egy mestermű, elképesztő játék, csak a régi játékmechanika a negatívuma, ami idővel egyébként megszokható.

2018. nov. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!