Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok nekem jó open world...

Tudtok nekem jó open world játékot mondani?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyan érdekelne ami nem olyan hogy vannak küldetések végig játszom aztán ennyi volt. Hanem a küldetések után is játszható. Pl: Gta 5, witcher 3,forza horizon 3-4,crew 2,state of decay 2. (ezek már megvannak) Minecraft köszönöm nem érdekel! 17/f
2018. nov. 16. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Sleeping Dogs

The Saboteur

Saints Row 2/The Third/IV

Fallout 2/Fallout 3 GOTY/Fallout 4

Batman: Arkham sorozat

Mad Max

2018. nov. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A GTA játékok is megérdemelnek egy esélyt, illetve ha van konzolod, akkor a Red Dead Redemption 1-2.
2018. nov. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Far Cry 5, Assassins Creed Origins, Syndicate, Odyssey (?)
2018. nov. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Watch Dogs 1-2, Skyrim, Metal Gear Solid 5
2018. nov. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! A sleeping dogs, watch dogs 1-2 meg a fallout játékok nem igazán nyerték el a tetszésem, már próbáltam. Gta ból megvan az egész sorozat,de már kezdem unni. A töbit szerintem kipróbálom, a red dead 2 meg a legújjab AC nekem még horror ár, ezek pár hónapon belül már féláron lesznek. A far cry 5 öt már a megjelenés óta várom hogy baráti áron legyen, most 10 ezer körül megy, lehet beszerzem. 10 ezer felett nem igazán szeretek adni egy játékért hisz pár hónapon belül már lemegy 10 alá.
2018. nov. 17. 16:45
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyébként a Kingdom Come: Deliverance is megfelel a leírásodnak, illetve ha van PS4-ed, akkor a Horizon Zero Dawn is megér egy próbát. Ott van még a Subnautica is, ami ugyan nem adja meg a lehetőséget, hogy az ending után is tovább játssz, de te döntöd el, hogy be akarod e fejezni vagy sem. A Long Dark esetében pedig külön van a sztori mód és egy sandbox túlélőmód.


Ha pedig hajlandó vagy lemondani arról, hogy a végigjátszás után is folytathasd a kalandozást, akkor a Mafia trilógia vagy az L.A. Noire, továbbá a The Witcher trilógia első két része is ott van.

2018. nov. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Xbox fan vagyok, pc-t lecseréltem egy xbox one x re, nekem sokkal jobban bejön. Mielőtt valaki jönne itt okoskodni ezzel kapcsolatban, azzal a lendülettel ahogy a kérdésre kattintott, nyomjon is rá a vissza gombra.
2018. nov. 17. 17:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Red dead redemption 1-2
2019. nov. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Fortnite
2020. máj. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!