Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudok soha időben...

Miért nem tudok soha időben kiszállni szerencsejatekokból?

Figyelt kérdés

Mindig elbukom a pénzemet mert nem birom abbahagyni...

Pokeren nyertem 10ezerből 48 at aztan addig jatszottam amig végül lenullazodtam... kaszinó nyerőgepen 280 ft bol 62ezret sikerült porgetnem Epic Win nyeréssel később azt is elcsesztem... Azota meg persze nem nyerek, 60ezret buktam masfel honap alatt mert nem birtam megallni pedig ott volt a penz es kivehettem volna...(pokerstars)

Mindig elcseszem pedig szeretnék ebből megelni es nem a gyárba megrohadni 3 műszakba...

Tanácsok? Meditáljak? Komolyan semmihez nincs turelmem es semmi nem eleg nem tudom megbecsulni a nyeremenyt miert vagyok ilyen?

22/F


2018. nov. 21. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért nem tudsz időben kiszállni ,mert nem lehet, így van

kitalálva.Ebből megélni nehezen fogsz,előbb kerülsz a híd alá....

2018. nov. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A dopamin neurotranszmitter okozza. Az agyban egyfajta jutalmazó szerepet lát el, kellemes érzést kelt sikerélmény esetében és ösztönöz a tevékenység folytatására, negatívan befolyásolva a kockázatelemzést. Ezt használja ki a szerencsejáték-ipar és él meg belőle(d).

A profi pókeresek meg tudnak élni belőle, de olyan pszichológiai és valószínűségszámítási ismeretek kellenek hozzá, amivel viszont már rendes, sokkal jobban fizető állást is találhatnának. Másrészt elég könnyű ezáltal rossz társaságba is keveredni, illetve egyéb addikciókat kialakítani. Tehát semmilyen körülmény között nem tanácsos szerencsejátékozni, akár kompetens vagy hozzá, akár nem.

A meditálás viszont egészséges és hasznos dolog, azt csináld! Viszont ne a nyerő taktikát próbáld meg vele elérni, hanem a leszokást szerencsejátékról. Ha pl nyelvtanulásra cserélnéd a rá szánt időt, hamar kitörhetnél.

2018. nov. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert beszállsz. Nem hoába nevezik a azerencsejátékot például angol nyelvterületen is “stupid tax”-nak.
2018. nov. 22. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez ugy van kitalalva hogy a kazino tulajdonosa eljen meg belole nem te.

22 evesen meg azt hiszed szerencsejatekbol meg lehet elni?

2018. nov. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!