Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van ténylegesen élvezetes...

Van ténylegesen élvezetes játék IOS-re?

Figyelt kérdés

Hali.

Keresek egy jó játékot amivel le tudom kötni magam.

Legyen offline, ingyenes és izgalmas.

Nem szeretem az egyszerő platformer játékokat mert nincs bennük semmi izgalom. Idővel még az is eljut a végükre, akinek semmi érzéke hozzá.

Nem kell napi egyszer játszós játék sem ami a micro vásárlásokra épül és értelmetlenek.

Legyen a játéknak története, de ne épüljön rá annyira hogy csak a párbeszédeket kelljen lapoznom.


Egyszerűen egy olyan offline játékot keresek ami izgalmas(akció), legyen története és eleje, vége.


Előre is köszi



#játék #IOS játék #játékok IOS-re
2018. nov. 25. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

Ami ingyenes, az nem lesz offline, mivel a játék ingyenességét a fizetős valutákkal szedik vissza, szóval ez a két dolog már kizárja egymást.

Maximum ha van leakciózott játék, ami eredetileg pénzbe került, de rövid ideig ingyen letöltheted, akkor lesz ingyenes (a mobilomon ilyen pl a sudoku).

2018. nov. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez esetben fizetős játékok is megteszik, ha van olyan ami szerintetek nagyon jó és megéri a pénzét.

Új IOS felhasználó vagyok, még nem tudok mindent, de köszi a segítséget :)

2018. nov. 27. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!