Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a probléma a Diablo Immorta...

Mi a probléma a Diablo Immortalssal? (Diablo mobile game)

Figyelt kérdés
Folyamatosan látom a felháborodást az interneten, de nem teljesen értem. Én teljes mértékben örülök neki, hogy végre telón is nyomhatom ha elutazok nem vagyok otthon és van 1 órám stb stb. Mi a problémájuk vele az embereknek? Nem találtam semmi értelmes választ a dologra.

2018. nov. 28. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű, végig PC játékként volt belengetve, még a bemutatón is úgy terelték be az embereket, majd közölték csak telefonra jelenik meg.


Képzeld el, elmész randizni egy jó csajjal férfiként, majd közli mit szólnál egy kis szopihoz, azt mondod rendben, lenyomja a bugyit aztán te kapod be, nem hazudott, de mégse ezt vártad.

2018. nov. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Képzeld el, hogy jön valve egy bejelentéssel, hogy dolgoznak egy teljesen új Half Life játékon. Mindenki tűkön ül, izgatottan várják az új játékot és akkor a legvégén meg bejelentik, hogy csak mobilra jelenik meg. Természetesen mindenki felháborodik.


Ha teljesen az elejétől kezdve nyílt lapokkal játszottak volna és mindenki tudta volna hogy ez egy mobilos játék, akkor nem lett volna ekkora felháborodás körülötte.

2018. nov. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor lényegébe nem azon háborognak az emberek, hogy mobilra jön hanem hogy milyen körítés volt. Tény és való ez szemétség volt tőlük, de manapság muszáj valahogy eladni a dolgokat. Sajnos nem csak a Bliz csinálja ezt. Lényegébe akkor lehet az emberek csak a rossznak adnak hangot. Tény és való én is sajnálom, hogy nem Diablo4 lesz Vagy 2 remastered. De és ez tényleg nagy DE! örülök neki, hogy úton is velem lehet majd az örök kedvenc játékom.
2018. nov. 28. 13:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel nagyrészt PC-s rajongói vannak a Diablónak.
2018. nov. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak ezzel van baj kérdező. Hanem hogy fizetős volt a belépő.. és sokan csak azért mentek el más orszagokból is akár.. hogy élőben nézhessék a nagy bejelentést.. ami csak egy kbszott mobil jaték volt..
2018. nov. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen átverős belengetések azért jók, mert jól megesik a részvényárfolyam szépen aztán elgondolkodnak.

Lásd Netflix és a fekete Cirilla, ha nem tetszik le lehet iratkozni, leiratkoztak úgy egymillióan, hirtelen fehér lánnyal lesz a casting.

Vagy ott volt az EA és a női Battlefield-del, ha nem tetszik nem kell megvenni, nem is vették meg, az EA működésének egyik legnagyobb buktája lett.

2018. nov. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az volt a legnagyobb probléma, hogy felhypeolták a rajongókat. Orrba-szájba nyomatták a Diablot, nagyon fel volt hypeolva, hogy készülnek valamire. Aztán jött a Blizzcon, mindenki tülkön ül, főleg, hogy előtte elég jó anyagokat mutattak be, jön a Diablo rész, a tömeg bezsongva, aztán jön a pofán vágás, hogy Kínának csináltak egy Diablot. Tévedés ne essék, nem nekem, nem neked, hanem Kínának csinálták ezt, mivel ott az elsődleges platform a játékok terén már a mobiltelefon lett.

A gondot tetézte az, hogy mindezt egy olyan rendezvényen, ami elsődleges PC párti.

Utána jönnek még a további balhék, miszerint lett volna szó róla, hogy a Diablot 4-et jelentik be, de az utolsó pillanatban inkább lemondtak róla (Kínát nagyobb piacnak nézik).

Politikát meg nem nagyon akarom belekeverni, de a Diablo Immortals a legnagyobb tökön rúgás volt a számukra, mivel Kínában pont, hogy már büntetni fogják, ha a lakosok túl sokat mobiloznak, mobiljátékok terén Kína meg azért termelt egy csomó pénzt, mert tényleg egész nap képesek voltak mobilozni, a mobiljátékokban költekezni.

2018. nov. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!