Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek mi lesz a Fallout...

Szerintetek mi lesz a Fallout jövője a közepes 4. rész és a pocsék 76 után?

Figyelt kérdés
Van egy olyan érzésem, hogy semmi jóra nem számíthatunk a közeljövőben, mert egyértelműen látszik, hogy a Bethesda nem tud mit kezdeni a szériával, a 3. rész még elfogadható volt, de ami után következett az minősíthetetlen, az egyetlen jó 3D-s Fallout a New Vegas, de azt nem a Bethesda fejlesztette, inkább csak ártott a projektnek a szűkre szabott határidővel.
2018. nov. 28. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Erre azt tudom mondani, hogy ha nem tetszik akkor arra van az ajtó. A 76 nem pocsék és lényegesen kevesebb benne a bug, mint a 3ban és a nv-ban. Az hogy az emberek nagy része képtelen olvasni, az nem a Bethesda hibája.


Ha azt mondták egy piros négyzetet kapsz, akkor miért van most mindenki felháborodva, hogy nem egy kék gömböt kaptak? Az emberek hülyék, mert képtelenek az ertő olvasásra és ahelyett, hogy magukban keresnék a hibát, ujjal mutogatnak másokra.

2018. nov. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Én a 76-ot nem venném ide, az amolyan spin-off próbajáték, hogy mit tudnak kezdeni egy MMO RPG-vel. A 4. részt én annak fényében nem fikáznám, hogy a legeladottabb a sorozatban:

[link]

[link]


Lehet nem volt tökéletes meg fújoltak rá, de vitték mint a cukrot, és ez így is - úgyis pénzt hozott nekik. Valószínűleg így a következő rész is jön, de inkább marad singleplayer.

2018. nov. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 Ne essünk túlzásokba, rengeteg bug van a 76-ban, az pedig bem mentség, hogy a 3. részben is sok volt. A New Vegas fejlesztését pedig a Bethesda siette, ha hagyott volna egy kis plusz időt a fejlesztőknek feltehetően nem lett volna olyan rossz állapotban mikor megjelent.


Egyébként a bug-okat leszámítva is gyenge lett a 76, a sztori pocsék, a küldetések többsége semmitmondó, tovább rombolták a lore-t. Tulajdonképpen mindent kihagytak belőle ami egy jó Fallout játékhoz kell, mert a széria lényege nem a Nuka Cola... Az egész koncepció átgondolatlan.


Kevés pozitívum van, talán a feljegyzések és hangfelvételek terén tudtak maradandót alkotni, de sok esetben azokban sem lehet kellően elmerülni, mert megzavar valami... Illetve a zenei anyag most is jó lett, a térkép pedig változatos, de alig van Fallout hangulata...


Az pedig külön vicc, hogy egy páncél skin 15 euró, miközben egy teljes árú programról beszélünk.

2018. nov. 28. 19:41
 4/9 A kérdező kommentje:

#2 Attól, hogy spin-off még ide lehet sorolni pláne, hogy a canon része. Az eladások pedig nem tükrözik a minőséget, azért szerepelt ilyen jól, mert sok új embert vont be a szériába, miközben semmibe vette a régi rajongókat.


Szerencsére jövőre kapunk egy Wasteland 3-at, mert úgy néz ki, hogy rendes Fallout rész nem fog érkezni.

2018. nov. 28. 19:45
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
CSAK azért mert NEKED nem tetszik, nem jelenti azt, hogy maga a játék pocsék. Ez a sok nyafogás a 76 körül olyan, mintha én mennék egy stealth alapú játékhoz kommentelgetni, meg 0ra értékelni, mert én utálom a stealth játékokat és én csak végig akarok mindenkit lőni, ami nem lehetséges, ezért a játék pocsék. Érted már?
2018. nov. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 Pedig itt nem arról van szó, hogy nekem nem tetszik, egyszerűen rossz a sztori és a megvalósítás és a küldetések is teljesen egysíkúak.
2018. nov. 28. 20:01
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

Akkor játszál vele, ha neked ennyi az igényed játékok terén, csak gratulálni tudok. Pont emiatt mernek félkész játékokat kiadni, mert az ilyen idiótak, mint te, meg vannak elégedve ennyivel is. Mondhatni igénytelen vagy :D


Kérdező: engem annyira nem izgat a Fallout széria de emiatt a kis malőr miatt aggódom, hiszen jön makd egy Elders Scrolls cím is.. amot ha hasonló állapotban adnak ki.. felgyújtom maga. :D ez a pofátlanság csúcsa, hogy egy játékot ebben a formában ki mertek adni.. és online játék lévén a fejlesztők még csak azt sem remélhetik, hogy majd a modderek befejezik a játékot, ahogy kb az összes Bethesda játéknál tették.. (unofficial patch-ek tömkelege, xy bugot javító patch, a patch patche stb stb :D).


Vicc.. majd a CDPR megmutatja ki a király. Bennük bízom már csak.

2018. nov. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem meg a Witcher játékok a legunalmasabbak, de ettől még nem megyek minden fórumra az emberek képébe nyomni a véleményemet. Ha nem tetszik nem kell megvenni, lehet szépen ignorálni, de igyebár arra képtelenek vagytok. Az istenített youtuberetek azt mondta, hogy a 76 pocsék és ti viszitek tovább a szent szavát, mert saját véleményt alkotni képtelenek vagytok.
2018. nov. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért elég sokat elárul, hogy a sajtótól is milyen értékeléseket kapott, itt azért nem egy sima felháborodás hullámról van szó. Nem mellesleg azzal, hogy nekiálltak visszatéríteni bármennyi játékidő után, azzal elismerték maguk is, hogy ezt most eltolták, de nagyon.


Bethesdának kellett valami amivel kicsit megpróbálták megnyomni az év végi bevételeket, ezt sikerült összehozni.


Amúgy valszeg hosszú parkoló jön a címnek, 2020-22 között aaz Elder Scrolls VI fog jönni, meg van még egy projektjük, szóval Fallout az elkövetkezendő 4-5 évben biztos nem várható.

2018. nov. 29. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!