Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Forge of Empire pici csalást...

Forge of Empire pici csalást èszrevesznek? Rèszletek lent.

Figyelt kérdés
Úgy èrtem ha mègegy email címen nyitok mègegy várost ès arról támogatom az elsőt forge-kkal a nevezetes èpületeket meg olcsó áruval.Lebukhatok,èszreveszik,törölnek vagy ilyesmi?
2018. nov. 29. 22:57
 1/9 anonim válasza:

Ip-cím alapján lehet, hogy nem tudod kivitelezni a magaddal való kereskedelmet.

Legalábbis Kingsage-ben nekem így volt.

Ha itt nincs ilyen, akkor jobb eséllyel kivitelezhető, de ha így multizol hogy támogatod magad és lebuksz, akkor tilthatnak szerintem.

2018. nov. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk ahol kèt testvér közös gèpet használ,akkor azok nem játszhatnak egymással?
2018. nov. 30. 08:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha közös az IP, akkor nem, klánháborúban pl azonnali és végleges fiók tiltás járt érte.

Ha váltogatod az IP-det VPN-nel meg proxy szerverekkel, akkor kivitelezhető.

2018. nov. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ès ha csak szerènyen forge-ket rakok akkor is lebukhatok?
2018. nov. 30. 20:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Azonos az IP? Ha a válasz igen, akkor lebukhatsz.
2018. nov. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen,azonos ès nem is engedi támogatni,mert "azonos internet azonosítóval játszó játèkosok nem támogathatják egymást forge ponttal" ezt írta ki.Viszont belèptem telefonon ès onnan sem engedi.Ennek mi az oka?
2018. dec. 1. 17:00
 7/9 anonim ***** válasza:
a telefonod wi-firől megy? ha igen, akkor 1 routerre van kötve a gép is meg a telefon is, egyéb kérdés?
2018. dec. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hiába lépsz be máshonnan. Ha egyszer letiltottak mert ugyan onnan léptél be, akkor a két karakter nem támogathatja egymást egy ideig. kb. 1 hétig tiltva lesznek egymás számára.
2019. márc. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És igen, ha tesók játszanak egy gépen, akkor nem támogathatják egymást soha.
2019. márc. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!