Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Overwatch-hoz pc-n ha...

Az Overwatch-hoz pc-n ha boltba veszem fizikailag akkor be tudom koddal aktiválni vagy kell hozzá cd olvasó (mert a blizard battle net en nem találtam olyan opciot mint pl. : a steam en hogy kod aktiválhassa)?

Figyelt kérdés
csak mert nincs cd olvaso a gépemben

2018. dec. 2. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha megveszed a PC CD-t a boltban akkor azt csak úgy tudod feltelepíteni hogy be teszed a cd(ket) az olvasóba. Tehát ha azt megveszed kell venned egy külső cd olvasót a gépedhez (ami nem egy drâga dolog):


[link]


Nekem is ilyen van!

2018. dec. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy kellenek a lemezek. Amelyik játékot online kell hitelesíteni, ott online is letölthető a példány az áruházból a kód megadása után. A dobozban pedig ott a kód, hiszen a lemezes telepítéshez is kell. Ráadásul 1 darab DVD nem is fogja tartalmazni a több tíz gigás játékot, az alap telepítőtartalom indítása után ugyanúgy online fogja frissíteni a többit hozzá.


Itt egy kép egy kibontott példányról, benne az aktiválókulcs, ami nem PC-hez van kötve, hanem a Battlenet accounthoz. Viszont ha már aktiváltad online, nincs is szükség a lemezre, mert online települhet a battle.net launcherrel:

[link]

2018. dec. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Heló!


A Blizzard oldalán lehetőséged van mindegyik játékot fizikai adathordozó nélkül aktiválni. Egy Blizzardos accountra és a játék kódjára lesz szükséged hozzá. Letöltöd a Blizzard oldaláról, ami a játékhoz kell, és utána mehet telepítés/aktiválás.

2018. dec. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm
2018. dec. 2. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!