Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez hogyan lehetséges? Rainbow...

Ez hogyan lehetséges? Rainbow Six Siege

Figyelt kérdés
Még egy két hónapja amikor játszottam a Rainbow Six Siege-el fullon volt a grafika és nem laggolt a játék semennyire. Mostanában ezt csinálja de nagyon szaggat a játék még 1280x800-ban is szaggat de nem értem. Laptopom van és amikor megvettem a játékot semennyire nem szaggatott max beállításon de mostanában nagyon. Ez mitől lehet van rá megoldás?
2018. dec. 2. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:

valsz h valamien uj prgoram kerult gepre akar virus, is


ennek egy modja kideriteni, kene tudni a regi proci vidikari memo stb.. %-ját, és ha most megnott akk valsz h egy win10 ujrarakas megoldja,


am lehet h csak 1 frisites volt


regen maxon 400+fps em volt lolba ua a gép most csak 120van

2018. dec. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A gépet ma telepítettem újra de sajnos nem oldotta meg a problémát.
2018. dec. 2. 22:19
 3/4 anonim ***** válasza:

mikor vetted a gépet?

Mikor volt utoljára kipucolva a belseje, mikor volt utoljára újrapasztázva?

Ha folyamatosan szaggat, akkor valószínűleg túlmelegszik, ez lehet a benne lévő portól, vagy kiszáradt a paszta, esetleg nem sík, nyitott felületen használod.

2018. dec. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nemsokára lessz egy éve hogy megvettem a gépet azt sajnos nem tudom mikor volt utoljára kipucolva én nem pucoltam még ki de meg fogom tenni. Lehet hogy a túlmelegedés az oka ugyanis van amikor szinte forró a gép alja.
2018. dec. 3. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!