Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A The Witcher 3: Wild Hunt...

A The Witcher 3: Wild Hunt játék melyiken jobb?

Figyelt kérdés

Nemrég találtam rá a játékra, és nagyon megtetszett. A gond az, hogy nincs megfelelő eszközöm, amivel tudnék játszani rajta, de hajlandó lennék rááldozni. A kérdés, hogy melyik érné meg jobban? PS4 vagy PC?

Illetve egy videóstól láttam, hogy kijátszotta a játékot és azzal vége is lett a sorozatnak. Ha ki lett játszva a játék, akkor nem lehet folytatni szabadon, mint például a GTA-ban?



2018. dec. 3. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Pc-n jobban bejött a sok DLC miatt, amit külön beraktak (kinézetek, ruhák stb).


A játékot ugyan úgy játszhatod kijátszás után is (szabadon mászkálhatsz a világban), de néhány opció akkor már elúszik, tehát lehetnek nem teljesített küldetéseid), de közben is mászkálhatsz amerre akarsz. Mindenképp Game of the Year (GOTY) kiadást érdemes beszerezni, ebben van 2 kiegészítő, az egyik egy komplett pálya, amivel +70 játékórát kapsz.

2018. dec. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az elmúlt évtized egyik legjobb játéka, szóval kár lenne kihagyni. Mondjuk ha csak ezzel szeretnél játszani, szerintem akkor a PS4 lesz a nyerő, szimplán csak mert azzal kijössz 50-80k körül míg ha PC-t építesz amin szépen fut 150 alatt nem nagyon jössz ki.
2018. dec. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítségeket! Szerintem a gép lesz a jobb választás, mert több szempontból is hasznomra lesz a játékon kívül.

Lehet hülye kérdés, de PS4 vagy PS4 Pro kell a játékhoz?

2018. dec. 4. 18:15
 4/4 anonim ***** válasza:
bármelyik jó, de pro engedi a 4k-t illetve a fullHD-n a 60 fps-t többnyire.
2018. dec. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!