Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek mivel tehetném...

Szerintetek mivel tehetném jobbá a Sims 4 témájú youtube csatornámat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pár hete elhatároztam magam, hogy elkezdek egy Sims 4 témájú youtube csatornát. Vannak házépítős speedbuildek illetve challengeket is tervezek. (lásd: ugly to beauty challenge) Leginkább ötleteket várnék, hogy mivel tehetném jobbá a videóimat illetve mivel szerezhetek több feliratkozót vagy nézettséget. Elismerem nem vagyok valami profi a témában, de próbálkozni lehet gondolom. Szóval valaki valami ötlet?

2018. dec. 3. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ötletet kértél, de elsősorban véleményt kell hogy irjak: a Sims 4 nem hinném, hogy az a játék amivel nagyon be lehetne futni mostanság mint youtuber...

Persze ezzel el ne vegyem a kedved, ha szeretettel csinálod, és nem csak a nézettségért, akkor mindig lesznek ötleteid, és idővel felépitesz magad köré egy tábort úgyis.

Na most az öltetekről annyit, hogy mindenki mást szeret, lehetetlen megmondani hogy mi lenne nyerő, amiket irtál azok is beválhatnak.

A legfontosabb, hogy minőségi legyen amit csinálsz, ne sajnáld rá az időt.

Összességébben tehát mi szerintem csak technikai segitséget tudnánk nyújtani a csatornád fejlesztésének érdekében max, bár nem linkeltél csatornát, vagy irtál nevet tehát igy ezt nem tudom elbirálni :D.


Sok sikert azért! :D Ha bármi "technikai" kérdésed van kérdezz nyugodtan, igaz én nem youtubozok, de van már pár év tapasztalatom a hozzá szükséges ismeretekkel :D

2018. dec. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Esetleg bizonyos sztárokat megpróbálsz megcsinálni a játékban arcilag?
2018. dec. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ez a csatornám. Főleg sims miatt szerettem volna elkezdeni videózni mert tetszettek mások speed buildjei és hasonlók. Egyébként nem vagyok teljesen sims mániás, más játékokban is gondolkodtam, de ötletem sincs mivel jönne a nézettség. Btw itt a csatornám linkje: [link]

Köszi az eddigi válaszokat!

2018. dec. 4. 11:20
 4/9 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, ez nem egy rossz ötlet, felírtam, köszi. Szerinted melyik sztárok vagy hírességek lennének jók? 🤔
2018. dec. 4. 12:25
 5/9 anonim válasza:
Használj nagyon sok custom content-et és modokat (nekem van vagy 150cc es 10 mod)
2018. dec. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kreativitással, főleg. Ne azért csinálj valamit hogy jöjjön a nézettség, az úgy nagyon kontraproduktív, erőltetett és mesterkélt lesz tőle az egész. De ha konkrét ötletek kellenek akkor pl csinálhatsz tömeggyilkos simet (book of chaos és/vagy extreme violence mod), csinálhatsz szektát, csinálhatsz egy pasi simet és szétszorhatod a magjaidat a választott lakóhelyeden (aztán haladhatsz más worldökbe), nyithatsz boltokat, tenyészthetsz kutyákat/macskákat, építhetsz börtönt a pincédből, vagy csinálhatsz hajléktalan simet. Így hírtelen ennyi jutott eszembe :D
2018. dec. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Légy olyan mint dazis
2019. jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megnéztem a videót. Építésnél nagyon fontos, hogy használható házakat/épületeket csinálj. Ez az üvegház alaklmatlan a növénytermesztésre mert nem fér hozzá a sim a hátsó sorhoz. Úgy építetted meg mintha egy ház lenne, de annak nem funkcionál, szobanak kellett volna a landscapeing nélkül. Full random teli van zsúfolva mindenfele virággal, nincs egy adott stílus amiben berendezted volna. Használs a bb.moveobjects on kódot. És a videó túl lassú. De ne add fel, ha szereted akkor csináld.
2019. márc. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Ötletet kértél, de elsősorban véleményt kell hogy irjak: a Sims 4 nem hinném, hogy az a játék amivel nagyon be lehetne futni mostanság mint youtuber..." - Messyourself-nek az egyik híres sorozata a Sims 4.


És itt ki is emelném Neked Messyoiurself-et. Őt nézegesd egy kicsit és az ad némi ötletet, hogyan csináld. Ha pár epizódot megnéztél a Sims 4-es videóiból, nnagyjából látni fogod, hogy hogyan építsd fel a sajátjaidat. :)

2019. márc. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!