Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miről szól az Aion című játék?

Miről szól az Aion című játék?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy az Aion című miről szól? Ezalatt nem a világ történetét értem(mert arról elég sokat olvastam, de őszintén szólva nem igazán érdekel), hanem hogy a játékos által alakított karakternek milyen szerepe van. A kedvenc mmo játékom a Blade & Soul, főleg a története miatt, mert az a játékos karakterére fókuszál, és gyakorlatilag beszippantja a játékost, hogy "Úristen, most vajon mi fog történni???", viszont az Aionnál nem nagyon találtam ilyet.


Szóval lényegében erre lennék kíváncsi! Hogy van benne olyan történetszál, amit akkor is végig akar tolni az ember, ha addig nem alszik, vagy igazából csak a világ van jól felépítve, és a játékosnak túl sok szerepe nincs is?


Előre is köszönöm a válaszokat! :D



2018. dec. 3. 23:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos mar nemigen van maga a karakternek tortenete, nem veletlen most mar 10 ora alatt megvan a max szint.

Van egy story orientalt kuldetessorozat, de egy uj jatekosnak ertelmetlen ha nem ismeri a jatekvilag elozmenyeit.

2018. dec. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! Hát kár, de akkor szerintem marad a Blade & Soul, meg a Black Desert. :D
2018. dec. 4. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!