Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek melyik call of duty...

Nektek melyik call of duty vagy battlefield resz volt az amiben a legjobben szerettetek sniperkedni?

Figyelt kérdés
2018. dec. 5. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Bf1
2018. dec. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 LLawliet ***** válasza:
COD2,BF2:D
2018. dec. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

COD4, BF3


A BF1-ben sem rossz a sniperkedés, főleg ha már van jobb scope-od. De a 3 nekem jobban adta..

2018. dec. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
cod 4, cod world at war
2018. dec. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szívből gyűlölöm az összes snipert, megcsinálom velük a challenge-eket, aztán soha többé nem veszem őket a kezembe. A CoD WWII-ben röhejesen egyszerű volt a quickscoping, de ott sem tudtam megszeretni.
2018. dec. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki hogy van vele,de a régi játékokban sokkal könnyebb volt sniperkedni,bf5-ben hiába sikerül becélozni úgy hogy el is találja,fejbe lövőm és az istenért nem döglik meg.
2018. dec. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem ebből a szempontból a modern warfare 3 verhetetlen volt. Multiban MSR + quicscoping... fantasztikus volt. Sajnos a multi részére mondhatjuk, hogy halott, ma már alig találni lobbyt amit szomorúan veszek tudomásul, mert nekem nagy kedvencem volt. (R.I.P.) Elég jó még a cod ghosts is.
2018. dec. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!