Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pc-re tudtok olyan játékot...

Pc-re tudtok olyan játékot amit ketten tudunk játszani? (Úgy, hogy egymás mellett ülünk)

Figyelt kérdés

Egy gépről játszanánk,egyikünk konktrollerrel másikunk billentyűzettel.

A legjobb az lenne ha valami autóst tudnánk osztott képernyőn:D

Legokat ismerem,ne írjátok.

Nincs egy erőművem,szóval kis gépigényű játékok kellenének.

(Az se baj ,ha mindkettőnknek billentyűzettel kell játszania)

Koszi a valaszokat


2018. dec. 6. 18:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Azert remelem magadtol is rajottel,hogy nem erre voltam kivancsi.:)
2018. dec. 6. 21:33
 2/4 A kérdező kommentje:

Neked beteg az agyad.

Vagy hulye vagy vagy csak jatszod a hulyet,de nem lehet igaz,hogy nemerted mi a problema. Azt is odaairtam,hogy pc-re,nem? Oszinten... Hany ember akar Pc-n sakkozni akinek fizikailag is van sakkkeszlete? Ha meg nincs ,akkor hulye otlet volt. Kis "eroforrast" sehol sem irtam,maximum kis "gepigenyut". Szamitogepeknel a jatekok kovetelmenyeihez a "gepigeny" szot szoktuk hasznalni. Latom szeretsz okoskodni.

Azt is irtam ,hogy ketten jatszhato kell ,igen,de az is ottvan,hogy kontrollerrel/billentyuzettel.

Hadd dontsem el en,hogy mire adok plusz pontot ,egyenlore meg en vagyok a kerdezo.


Szanalmas digitalis gyerekkorom?😅 20 evesen 14 ora melo utan hadd uljek mar le neha ocsemmel jatszani. Hidd el ,nem csak az en szavazatomra kaptal 0%os ertekelest ,erdekes modon mas szerint sem segitokesz a valaszod :)

Szerintem a szanalmas az ,hogy egy olyan kerdesre valaszolsz aminek mar az ertelmezese is meghaladja az agyi kapacitasod,de hogy rateszel meg 1 lapattal es bunkozol is ...😅

2018. dec. 7. 10:25
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Ignition. Állat cucc, bár régi. Illetve Need for Speed 2 Special Edition.
2018. dec. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Faj, hogy leirtam az igazsagot,faj ,hogy nekem van eletem es faj ,hogy le lettel ertekelve?😅 Mondok jobbat. Valoszinu ,hogy a moderatorok altal a valaszod is torolve lesz😄
2018. dec. 8. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!