Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudom telepíteni a Sims2...

Tudom telepíteni a Sims2 kiegészítőt?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Sims2 egyik kiegészítőjét, csak 3-at szeretnék összesen. Mindet le kell töltenem vagy csak amelyiket akarom. A sima sims2 már megvan, csak nem tudom, hogy kell telepíteni az első kiegészítőt amit letöltöttem, ez az évszakok lenne. Segítséget kérek.
2010. jún. 27. 12:37
 1/1 anonim ***** válasza:

tedd fel amelyikek kellenek, és nézd meg a mappában, melyik verzió. A legutolsó az EP09, az a paloták és parkok. A legutolsót crackeled, és a cracelés után kiteszed a crackelt file ikonját az asztalra, azzal tudod elindítani... tudom macerás, de nem tudom jobban elmondani :'D

Hátránya, hogy sokminden nem fog működni, ha pedig csalást használsz, lehet hogy nem lesz meg a kellő file darab, és akkor hibaüzenet...

2010. jún. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!