Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of duty 2 játékhoz...

Call of duty 2 játékhoz vannak még magyar szerverek 2018-ban? Két-három COD2 servert találtam tegnap, de nem volt rajtuk senki. Olyat keresnék, ahol élet is van, este 6-11 óra között. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
COD2-vel szeretnénk multiplayerben nyomulni. Utoljára kb. 2011-ben játszottunk vele, akkor rengeteg magyar server és klán volt, de most a neten és a gamtrackeren is alig találok valamit (vagy ha találok valamit, mindig kiírja hogy valamelyik .iwd-t nem tudja letölteni). Illetve az 1.2 és 1.3 verzió se mindegy neki, de úgy láttam, 1.3-as verziójú serverből több elérhető, mint az 1.2ből.

2018. dec. 12. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
1.3 az elterjedt, viszont az x-fire megszunese ota keves a szerver es a jatekos is.
2018. dec. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Szerencsére találtam két-három külföldi szervert, ahol még tudok játszani, de a régi kedvenc játékmódunkat (capture the flag only rifle) sajnos egyiken se játszák :)

Mindenesetre legalább találkoztam néhány magyarral, akik jelezték, hogy nemigen fogok találni magyar szervert :(



Ha mégis van aki ez ügyben érdeklődik, annak majd szívesen írok pár IP címet, hogy milyen rifle szerveren játszunk most :)

2018. dec. 19. 12:14
 3/3 anonim válasza:

Hali,

ezer éve a CoD2-vel foglalkozok, vannak is szervereim, most éppen egy Karácsonyi "XMas" szervert indítottam, ha akarod jöhetsz, itt az ;)

108.61.170.92:28962

2018. dec. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!