Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Star Stable nevű játékban...

A Star Stable nevű játékban mikor tudok átmenni Eponába?

Figyelt kérdés

Már 18-as szintű vagyok de még mindig nem kaptam meg azt a felit, hogy átmehessek. Azt tudom, hogy majd egy sms-t fogok kapni, és hogy Helgának kell segítenem a nyári/családi lakkal, de ez pontosan mit jelent? Mert volt egy olyan feladatom, hogy a grill helyet megépítettem a Hollow-erdőbe de ennyi, ez lenne az a feli? Ezen kívül vannak még olyan feladataim, hogy:

-Andy- Firegrove: itt az ideje kipróbálni valami újat

-Goldenhillbe a csempészeknél az éjszakai csempészés után

-Megjelent már a pinta erődbe az Adminisztrátor

-Mistfallban Koránál van egy feli

-Japsernek a 3.madárijesztője

valamint már kiszabadítottam Lisat pandóriából

Melyiket csináljam hogy megnyíljon Epona?



2018. dec. 15. 14:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Hmmm... ez furcsa. Általában előbb szokott rörténni Epona megnyitása, mint Anne kiszabadítása Pandoriából. Én pl 17 es szinten nyitottam meg Eponát. Hát csak azt tudom javasolni, hogy csináld meg az összes sárga küldit, és ha továbbra se nyitod meg, akkor írj az ügyfélszolgálatnak. Sok sikert C:
2020. ápr. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!