Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA Vice city-ben 60%-ig el...

GTA Vice city-ben 60%-ig el kell jutnom hogy beadja az utolsó előtti küldetést?

Figyelt kérdés

2018. dec. 18. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, van-e százalékos kikötés. A fő sztori vonallal kell eljutni addig a pontig. Viszont az biztos, hogyha minimalista vagy, olyan 50-60% között leszel a végén.
2018. dec. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem, hanem a sztorit kell vinni.

Én speciel múltkor úgy vittem végig, hogy Cortez utolsó küldetését meg se csináltam, mert telefonon nagyon bugos.

Szal Mr Cortez Vice Cityben maradt :D

Marha jó játék amúgy, remélem a 6 is Vice Cityben játszódik majd.

2018. dec. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha megcsináltad a sztori vonalát meg a mellékszállakat(kubaiak, haitiak, love fist, motoros banda, Phil Cassidy küldetései), valamint megvásároltad a Malibu Clubot, nyomdát, autószalont, hajógyárat meg még egy-két tetszőleges céget akkor már el is jutottál az utolsó küldetéshez.


Nem muszáj megcsinálni a telefonos küldetéseke, és a cégek közül is a legtöbb kihagyható. Az autóversenyekről, rampagekről nem is beszélve. Ha minimalista vagy akkor kb. valahol 60%-nál tartasz mire beadja az utolsó küldetést.

2018. dec. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Nemohalacska ***** válasza:

Ha tényleg csak azokat számoljuk ami kell hozzá akkor 21%.

Ugyebár kell hozzá az intro küldi 1db. 4db L betüs küldi. 4db C betüs küldi. 5db D betüs küldi. 1db K betüs küldi. 3db V betüs küldi. Meg kell venni a Print Works ingatlant ami 2db küldi. Ezen kívül még 5 bármilyen ingatlant de ha minimumra veszük akkor Boatyard 1db küldi, Pole Position Club 1db küldi, Ice Cream Factory 1db küldi, Car Showroom 1db lista teljesítése illetve Kaufman Taxi cég 3db küldi mint kövi legkevesebb küldetést adó ingatlan. Ezeken kívül az épületek megvételére is kapunk százalékrészt ez így össz 6db. Ha ezt a darabszámot összeadogatjuk 33db jön ki. Magában a játékban összességében 154 alkalommal kapunk százalékegységet. Egy százalékegység 100% osztva 154-el 0.64935065%-ra jön ki vagyis 33 szor 0.64935065% az 21.4285714%. A játék egész számra kerekíti az éppen aktuális állást tehát így jön ki a 21% és csak úgy mellékesen a kerekítés miatt van az a jelenség is hogy vannak esetek amikor látszólag nem nő a százalék a statisztikában.


Na most hozzátenném még hogy azért az ingatlanvásárlásokra ugyebár pénzre van szükség. Ha ezeket a felsorolt ingatlanokat nézzük akkor összesen 220000$-ra lesz szükség de a küldikkel amiket felsoroltam az ingatlanos küldiken kívül csak 88450$ kereshető így nemtudjuk kapásból mindet megvenni hanem a küldieikért kapott összegen kívül az ingatlanok napi bevételeire is rá kell járnunk ami a felsoroltak közül a Print Works esetén a legnagyobb napi 8000$ tehát azt érdemes legelőször megvenni ez 70000$ a többi megvételének sorrendje már részletkérdés. Amúgy a V betü harmadik küldetése után is már termelődik nekünk napi 5000$, a megvett ingatlanokkal pedig a 88450$-on felül plusz 43450$ kereshető aminek többmint a felét maga a Car Showroom listateljesítése teszi ki de a felsorolt ingatlanok közül a printworks-öt követően ez a második legdrágább épület 50000$. Szóval meg kell gondolni mit mire hogyan mennyit ha tényleg a minimum százalékra törekszünk.

2018. dec. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de én már megcsináltam az összes elérhető küldetést, meg csináltam 7 asset property-nek (nem tudom mi a magyat neve) küldetéset, és most tartok 46%-on. Még nem kaptam hívást hogy el tudjam kezdeni az utolsó előtti küldit. :( Nem értem, mert régen is ugyanígy csináltam de akkor jó volt.
2018. dec. 19. 20:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Melyik 7 asset propertyt csináltad meg ? Mert ez se mintegy igazából. Amiknek mindenképp benne kell lennie: Malibu club, nyomda, autószalon(itt vigyázz mert szerintem az összes listát teljesítened kell), hajógyár. Ha ezek közül nincs meg valamelyik akkor már megvan hol a hiba
2018. dec. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a listát sose csináltam meg.
2018. dec. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Nemohalacska ***** válasza:

Kötelezően csak a Print Works kell. A többi 5db mindegy melyik csak legyen meg az asset vagyis a küldieik is legyenek megcsinálva. Az autószalonnál csak az első lista kell ahoz hogy legyen asset nem kell mind a négy lista hozzá.


Tudom sokan nem hiszik el hogy a print worksön kívül mindegy melyik a maradék 5db ingatlan de leteszteltem már elég sok összeállításban s a print worksön felül mindig az ötödik ingatlan assetje után hívtak az utolsó elötti küldivel függetlenül attól melyik volt azaz öt ingatlan.

(Az utolsó elötti küldiben a motorosok mindig azokhoz az ingatlanokhoz mennek ahol van asset ahol nincs oda nem mennek ilyen egyszerű.)


Kérdező eltudod küldeni a mentésed nekem email-be? S akkor megnézem.

2018. dec. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de már sikerült! A hajógyár nem volt meg. Egyébként az autó szalonban egy asset-et sem csináltam meg mégis jó volt.
2019. febr. 12. 19:23
 10/10 Nemohalacska ***** válasza:
Persze hogy jó volt hiszen ezek szerint a hajógyárral lett meg az ötödik asseted. Ha az autószalonnál csináltad volna meg az assetet akkoris beadta volna.
2019. febr. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!