Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Unalmas minden PC játék...

Unalmas minden PC játék valami megoldás ellene?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy, akármilyen játékról nézek gameplay-t egyszerűen nem tetszik se semmi. Most például játszok az Aliens vs. predator-al leköt de viszont nincs érzésem a játék iránt. Júniusban tervezek venni GAMER PC-t és azokról a játékokról néztem videókat amelyikeket megakarok majd venni a PC-mre. Néha bejön sok játék,valamikor meg elmegy minden játéktól a kedvem. Igen sokat vágyakozok már új PC-re 8-9éve. Lehet beleuntam már?

2018. dec. 21. 19:56
 1/5 anonim válasza:
Egyszer játszál valami mással valamivel ami már ígéretében is más mint a tömeggyártott fpsek stb. Erre remek példa a subnautica. Teljesen más mint az átlag. De aztán megeshet hogy beleuntál :)
2018. dec. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
20:45 Far Cry 3 lenne az amiért nagyon rajongok de amikor videót látok róla nem hoz izgalomba se semmi. A másik meg a Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier. Nemtudom mi történhetett velem...
2018. dec. 21. 20:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy videokat nezel. Igy elvesz az ujdonsag varazsa, kevesbe lesz erdekes a jatek.

Persze ha jatszanal is idovel ellaposodna minden, de akkor tuzz ki valami celt peldaul.

Nalam tokeletesen mukodik, 5 eve tolom ugyanazt a jatekot, masikot meg 9 evet.


Kerdezd meg magadtol: miert ulsz le jatszani?

2018. dec. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hajaj én vice citizek 16 éve és nem unom :D
2018. dec. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nézegess ps4 gameplayeket
2018. dec. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!