Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA V Criminal Entrprise...

GTA V Criminal Entrprise Starter Pack-ot érdemes-e megvenni, ha már egy kis ideje játszok?

Figyelt kérdés

Egy ideje megvan a játék, de leginkább barátokkal versenyezgetünk, hülyéskedünk, 2 heist van a hátam mögött...nem érzem nagyon, hogy előre haladtam volna.

Van 1 autóm, egy apartmanom, egy motorklubbom dokumentum hamisítóval. A DLC-hez is jár egy apartman, és egy motorklub. Akkor a sajáttal mi lesz? Lecserélőik? Elveszik? És a motorklubbhoz tartozó office?



#GTA #GTA 5 #GTA V Starter pack #criminal enterprise starter pack
2018. dec. 24. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
nem veszik el. lesznek cuccok, amik ingyenesek
2018. dec. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És van valamennyi átfutási idő, amedig jóváírják mondjuk a bónuszt meg a többit?
2018. dec. 24. 23:26
 3/3 anonim ***** válasza:

játék újraindítása

telepítés után nekem se látszott, de másnap amikor az onlineba beléptem, már jött a játékbeli email

lehet aznap is jött volna, csak nem léptem be újra, mert dühös lettem. már majdnem írtam a supportnak

szóval ha nem latod, akkor lépj be újra vagy másnap

2018. dec. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!