Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honnan tudom meg hogy mikor...

Honnan tudom meg hogy mikor lesz a következő frissítés a The Sims 4 játékban?

Figyelt kérdés
Van egy pár custom contentem, de elvileg ezeket ki kell venni a játékból frissítés előtt. Nem tudom mi történik ha nem veszem ki őket, nem is akarok kockáztatni, mert oka van annak ha ki kell venni. Csakhogy fogalmam sincs, hogy hol lehet megnézni azt, hogy mikor lesz a legközelebbi frissítés. Valaki meg tudná mondani hol nézzem meg? Vagy bizonyos időközönként van a frissítés?

2018. dec. 25. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

A fejlesztők vagy a játék honlapjának a fórumán általában bejelentik előre, vagy a frissítés napján. Attól még hogy modolt játékot frissítesz, nem lesz semmi baja a játéknak. Azért kell kivenni a modokat, mert nem működnének a játék új kódjával. Ha véletlenül úgy frissítesz, hogy bennemaradtak a modok, simán töröld a játékot és telepítsd újra, így felkerül a gépedre az úgymond "tiszta" verzió.

De nem is rétem, minek modolgatják a játékaikat az emberek, mikor ha egy modolt mentett állást játszol, ahhoz úgyse térhetsz vissza egy frissítés után, elvész. Sose modoltam játékot, pontosan emiatt.

2018. dec. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A játék hivatalos oldalán ( [link] ) minden bizonnyal lesznek hírek a következő frissítésekről, de a SimsVIP ( [link] ) oldalára is szoktak posztolni az érkező frissítésekről híreket. Sims-szel kapcsolatos híreket mindig ezeken az oldalakon olvasok.



Egyébként nem kell kivenni a CC-t a frissítéshez. Nem feltétlen lesz minden CC/mod inkompatibilis a frissített verzióval (főleg Sims 4 esetén). Bizonyos game modok, script modok, amik a játék kódjába is belenyúlnak jobban, előfordul, hogy nem fognak működni a frissebb verzióval. Én ilyenkor utánanézek a mod készítőjénél, hogy csinált-e újabb verziót, ha igen, azt letöltöm és felülírom a meglévő mod fájlokat. Ezért is érdemes rendszerezve tartani a Sims 4-es CC-ket, mert könnyebb kiszűrni, mik azok, amik nem működhetnek esetleg, frissítés esetén.


De alapvetően amúgy sem lesz semmi baja a játéknak, ha nem veszed ki a CC-t. A legrosszabb, ami történhet, hogyha valamelyik mod inkompatibilis a frissítéssel, akkor a játék nem indul el, lefagy a töltőképernyőn stb. De frissítéskor a játék amúgy is automatikusan letiltja a beállításokban a modokat, szóval ha nem törlöd/helyezed át a mod fájlokat, akkor is el fog indulni. Frissítés után meg újra engedélyezni kell, hogy használhasd őket.


Egyes játékokat nagyon feldob a modding community, pl. a Sims-sorozat és a Cities: Skylines tipikusan olyan játékok, amiket el nem tudnék képzelni modok nélkül. A fejlesztők is gyakran támogatják a modder közösséget, bizonyos játékok esetén a népszerűbb modok akár hivatalosan is bekerülhetnek a játékba.

2018. dec. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!