Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eldarya játék segitség Hogy...

Eldarya játék segitség Hogy kell bellítani " szívünk választotját"? Amúgy tapasztalatok is érdekelnek

Figyelt kérdés
Anettze vagyok a játékban most tartok a 3.szintnél s még nem tudom mi hogy van ezért tettem fel ezt a kérdéd

2018. dec. 26. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha megnyitod az oldalt, felül látod az Eldarya feliratú logót. Az alatt van egy sáv, amin van néhány ikon. Közülük meg kell keresni azt az ikont, ami egy nyitott könyvet ábrázol. (A serleg és a boríték között.) Ez a könyvtár. Oda belépsz.


Ki van ott írva, hogy Karakterek, Ajándékkép, Familiárisok. És ez alatt van, hogy:



Aktuális szíved választottja: [Módosítás]



A módosításra kattintva pedig felajánlja a választási lehetőségeket. Ha Leiftan tetszik, akkor a Valakire kattints. :)

2018. dec. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2018. dec. 27. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!