Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims4-ben miért fürdik ruhában...

Sims4-ben miért fürdik ruhában a sim?

Figyelt kérdés
Oké, van benne sok egyedi tartalom, de nem értem miért van a lány simen folyton valami ruha mikor fürdik. A pasin nincs, az rendesen csinálja. Megnéztem azzal a mod conflictorral, nincs rossz mod vagy más játékhoz való. Mi lehet a baj?

2018. dec. 28. 16:36
 1/3 anonim válasza:
Van hozzája nude patch
2018. dec. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

'Oké, van benne sok egyedi tartalom, de nem értem miért van a lány simen folyton valami ruha mikor fürdik'

a custom content miatt nálam is volt ilyen, de nálam kis idő után már nem csinálta a játék

gondolom a csaj ruhája cc, a pasijé viszont nem és azért van hogy csak a csajon van ruha fürdés közben

2018. dec. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ahonnan letöltöttem a mod-ot, ott azthiszem le is írták, hogy előfordulhat ez a ruhában fürdősdi, de feltételesen volt leírva, szóval reméltem, hogy valamit elrontottam. Köszönöm!!!^^ Vagy esetleg csak az az egy ruha piszkálhatott bele a dolgokba...
2019. jan. 1. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!