Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hova tölti le a Steam a...

Hova tölti le a Steam a játékokat?

Figyelt kérdés
Telepíthető formában tölti le, vagy mi? Mert letöltöttem több mint 3 gigás játékot és nem találtam sehol. Segítene valaki?
2010. jún. 28. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
azt már nem kell telepíteni! letöltöd és play
2010. jún. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És a játékhoz hogyan rendelődik hozzá a steam ID, hogy ha jáccok, akkor steamesnek mutat?
2010. jún. 28. 15:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerü. Amint megveszel egy játékot és DVD formátumban berakod a cd-t elkezdi telepíteni és a "Saját játékokhoz rakja be. Ha megveszel egy játékot de rossz az Ólvsód akkór rámész a : Saját Játékok hoz és ott a : +steam játék hozzáadására. És ott a "termék aktiválása steam en. Ide beírod a CD kulcsot és letölti a steam. Ha pedig a neten letöltöd nem tom mi van de asszem ott is egy CD kulcsot ad amit az elöbbi úton használhatsz. Egyébként ha egy nem steam os játéknál azt akarod h steam os legyen a saját játékok/játék hozz../és itt a nem steam játék/ és itt kiválasztod h meikeket és hozzáadod. Ez után az is steam os lessz.
2010. jún. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként ha meg akarod keresni a játékot, a C:\Program Files\Steam\Steamapps-ba teszi, vagy Common vagy "Felhasználó neve" mappába teszi őket.
2012. okt. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

"Egyébként ha meg akarod keresni a játékot, a C:\Program Files\Steam\Steamapps-ba teszi, vagy Common vagy "Felhasználó neve" mappába teszi őket."


Köszönöm 4-es, nekem is ez volt a gondom. Magyarosítás miatt, kérdem, ugyanis az istennek nem találtam én se, hogy a Steam magát a felülirandó mappát hová a péniszbe rakja. A Common volt az, kösz.

2014. jún. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 KicsiPudling válasza:
Nekem még mindig nem sikerül a magyarosítást rá rakni. Hiába választom ki a mappát,nem engedi,azt írja nincs telepítve(dehát játszok vele,csak telepítve van :D )
2016. jún. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!