Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4-ben, nem lehet megkérni...

Angel369 kérdése:

Sims 4-ben, nem lehet megkérni a csaj kezét, mert nem adja meg ezt az opciót?

Figyelt kérdés
Mit kéne csináljak,nem eredeti játék?Újratelepítettem,mert az előzőben is egy idő után nem működött,ebben,pedig csináltam 1 családot ott oké volt, a 2.-nál meg már nem.Segítsetek,légyszi!

2018. dec. 29. 14:32
 1/4 anonim válasza:
0%
Előbb ki kell építeni az egzisztenciát lakás kocsi pénz, különben nem aggya a kezit. Aztán add be neki a nagy hősszerelmest. Így műxeni fog.
2018. dec. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

"nem eredeti játék"


Nyilván a csaj nem akar hozzámenni egy tolvajhoz :D

2018. dec. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:D Na jó,de most komolyan,am meg volt minden,nagy szerelem
2019. jan. 18. 16:06
 4/4 anonim ***** válasza:
55%

Néha töröld a cache fájlokat, az jó pár bugot megold.

Legyen magas a szerelmi ÉS baráti kapcsolatotok (nem tudom biztosra mennyire kell a baráti, én mindig kimaxolom előtte).

Keresd alaposan az interakciók között, hátha csak nem figyeltél fel rá, vagy az utolsók között van.

Milyen idősek? Lehet ott van valami probléma.

Ha nagyon nem megy, próbálkozz a romance festivalon (city living), azt hiszem ott egy külön interakció van erre, lehet az megoldja.

2019. jan. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!