Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy van ez az XP dolog a...

Hogy van ez az XP dolog a World of warships-ben? (Kezdő vagyok)

Figyelt kérdés

Meccsek után 3 fajta XP-t kapok.

Free xp

Sima xp

Commander xp


Arra már rá jöttem, hogy a free xp-t minden hajóra lehet használni.

A sima xp-t csak az adott vonalon a tech-tree-ben.

Azt viszont nem értem, hogy hiába van ugyan azon a vonalon a tech tree, a sima xp-t csak a következő hajóra használhatom? Mert van nekem ez a New York csatahajóm, V-os osztályú. Úgymond "skippelni" akartam a VI-ot és egyből megvenni a VII-et. Xp-v meg is vettem a 6-ot, de silverrel nem, azt gondoltam, hogy minek pazaroljam, nekem úgy is egyből a VII-es kell, arra gyűjtök.

Szóval megvettem a VI-ot, így elérhető lett a VII.

Viszont most az V-os New York-ommal összegyűlt annyi XP, hogy megvegyem a VII-es hajót.

Erre azt írja ki, hogy nem elég az XP... Pedig a New Yorkkal meg van. És azt írja, hogy konvertáljam át.

Ezek szerint a tech-treeben is csak a sorban következő hajóra jó a sima xp?

Most mit csináljak akkor annyi sima xp-vel, amit az V-ös New Yorkkal szedtem össze? Átkonvertálni nem tudom, nincs annyi goldom.



2018. dec. 30. 19:48
 1/1 anonim ***** válasza:
A Sima XP-t csak arra a hajóra tudod felhasználni, amivel összegyűjtötted, a free XP-t bármelyik hajóra, ami egy már kifejlesztett hajó után jön. Szerintem nem sima xp-ből húztad ki a VI-os hajót, hanem free-ből.
2018. dec. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!