Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek is gáz gyűjteni a...

Szerintetek is gáz gyűjteni a Funko Popokat?

Figyelt kérdés

szeretek gyűjteni dolgokat, mint pl a poszterek stb.

Igazából már elég rég nézegettem őket, és annyira tetszettek hogy vettem 2 funko pop figurát. Azóta anyám totális idiótának néz, ami eléggé zavar. Megértem hisz akármennyire is "gyűjthető figurák" ezek, neki nem több egyszerű játéknál. Illetve teljesen pénzkidobásnak látja. Szerettem volna rendelni többet is, de annyira rosszalóan kezeli, hogy elvette a kedvem és kezdem szégyellni azt is hogy megvettem őket...Egyszer nem kértem tőlük pénzt semmi ilyesmire, nem is terveztem. Sose volt gond abból hogy ne lett volna pénzem, sőt, nem egyszer én váltottam a szüleimnek papírba/vagy adtam kölcsön amit amúgy sose erőltettem hogy adjanak vissza. Tudják hogy tudok bánni a pénzzel, ezért sem értem miért kezeli ezt az egészet anyám úgy mintha az ő zsebébe turkálnék. Rosszul érzem magam, hogy szeretnék még...Gyerekesen. Azt állítja gáz, hogy ezt csinálom (mármint hogy nézegetem ezeket a figurákat). Tényleg borsos az áruk, de szerintem jól néznek ki.


Megéri gyűjteni őket? Van olyan akinek több van és nem bánja hogy megvette? 17 évesen gáz ezekre költeni?



2018. dec. 31. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem az összes harry potteres megvan, és szerintem nem gáz gyűjteni. Ne hallgass a szüleidre, főleg, ha nem az ő pénzüket költöd.

23/N

2018. dec. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Azért kicsit megnyugtat a tudat, hogy nem vagyok egyedül.><
2018. dec. 31. 14:40
 3/10 anonim válasza:
100%
A barátnőmmel ma vettük meg a 75.figuránkat. Tekintve, hogy már szinte MINDEN témában adtak, ki, biztos lenne olyan, amit még a szüleid is kinéznének maguknak. Egyébként meg biztosan nekik vagy a szüleiknek is voltak felesleges porcelán figuráik, nagyon szép tányérjaik, amikről sosem ettek vagy olyan karácsonyfadíszeik, amik annyiba kerültek mint egy ilyen figura, mégis ugyan annyira hasznosak.
2019. aug. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszönöm a válaszod!:) azóta összesen 8 figurám van, és szeretnék még, nem érdekel mit gondolnak róla, tetszik és kész^^
2019. aug. 4. 13:53
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem több mint 50 van már azóta, köztük limitált ritkaságok is. Majdnem 200 ezret költöttem eddig rájuk. :D Avengers, Star Wars, Harry Potter, Gyűrűk ura, meg csomó minden. Szerintem nagyon menő cuccok, igényes és kiváló gyűjteményt képező figurák, ráadásul ha sok pénzt is ölsz bele, ezeknek igen felmehet később az értéke, különösen a limitáltaknak (találtam olyat amit hat számjegyű összegért tudtam volna csak beszerezni, mondjuk annyit én sem adnék érte). Szóval ha esetleg túl sokat költesz rá és esetleg kevés pénzed marad, akkor eladsz néhányat és lehet még pluszban is jössz ki belőle.

Egyáltalán nem igaz hogy gyerekes dolog lenne gyűjteni bármit, ezt csak azok az emberek mondják akiknek vagy más az érdeklődési körük, vagy szimplán irigyek. Mindenki gyűjt valamit, ha mást nem a pénzt a bankszámláján (amit úgysem vihet magával a sírba).

Az én szüleim se hiszem hogy örülnek neki, de nem szólnak be érte mert egyrészt nem az ő pénzükből vettem hanem a sajátomból, ezáltal magánügy, emellett velük is közöltem hogy később még meg is lehet belőlük gazdagodni, nincs kizárva.

Amúgy meg mindenki azt vásárol ami neki tetszik. Még mindig értelmesebb mint a Sziget fesztiválon kidobni egy hét alatt 200 ezret piára meg igénytelen zenére, amiből utána semmi nem marad meg.

2019. aug. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igazad van, köszönöm a válaszod! bár igaz hogy csak most látom ><

Aztabüdös, az elég szép gyűjtemény:D biztos nagyon menő nézhet ki!

2020. jan. 5. 21:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Majd valamikor lefotózom és elküldöm ha érdekel. :D
2020. jan. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Érdekel persze, meg szerintem mindeki mást is aki gyűjti ezeket a figurákat, szóval ha tudnál válaszba linkelni egy képet az király lenn :D
2020. jan. 11. 14:10
 9/10 A kérdező kommentje:
Lenne*
2020. jan. 11. 14:10
 10/10 anonim válasza:
Sztem nem gáz, nekem van pár south park-os
jan. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!