Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps4-re melyik jelenleg a...

Ps4-re melyik jelenleg a legjobb single player játék?

Figyelt kérdés

2019. jan. 1. 01:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nincs olyan hogy legjobb
2019. jan. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindenki a God of Wart, Red Dead Redemption 2-t vagy a Spider-Mant isteníti, de szerintem mindegyik erősen túlhype-olt darab.

Személyes kedvenceim:

Bloodborne

Dragon's Crown Pro

Nier: Automata

Nioh

Dragon Quest XI

2019. jan. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1 - számodra melyik a legjobb?


2 - köszi az ajánlásokat, GoW, RDR2 és Bloodborne megvan, a pókember nem igazán érdekel, annyira nem szeretem a szuperhős témát.


Jöhetnek még, lehetnek régebbi játékok is :)

2019. jan. 1. 17:14
 4/6 anonim ***** válasza:

nem tudom megmondani számomra mi a legjobb. nincs olyan hogy leg. vannak játékok amik bejönnek


mi a kérdés lényege, miért tetted fel?

2019. jan. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja már látom. ez attól is függ, hogy te mit szeretsz? open world, fps, tps, stratégia, rpg? a japán játekokat szereted? vagy az interaktív filmeket? komolyabbat, viccesebbet, gyerekeset?
2019. jan. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Eddigi kedvenceim: Bloodborne, Dark Souls 2-3, Witcher 3, God of war, Metal Gear Solid V, Arkham Knight(tudom ez is szuperhősös de Batman a kivétel :D), AC Black Flag, Far Cry 4, Infamous Second Son, Darksiders 1-2, Mad Max, Dragon Age Inquisition, Until Dawn


Már mindet végigvittem, kiplatináztam és most egyáltalán nincs játékom amivel játszhatnék ezért kellene valami de nem nagyon találok olyat ami igazán érdekel, gondoltam hátha tudtok ajánlani valamit :)

2019. jan. 2. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!