Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mass Effect 1 magyar felirattal?

Mass Effect 1 magyar felirattal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom, hogy a CD-s verzióban még volt magyar támogatás, de a most kapható digitálisakban (se Steamen, se Originen) már nincs magyar felirat. Na most (ne röhögjetek) az anyám szeretne játszani vele, de ő nem tud angolul. :) Fél napja keresgélek, de amit találtam magyarítást, abból hiányoznak a párbeszédek, és amiket találtam linkeket a magyar nyelvi csomaghoz, azok már nem működnek. A kalózöbölben is próbálkoztam, fönt vannak a nyelvi fájlok, de senki nem seedeli sajnos. Valaki esetleg tudna adni egy még élő linket egy olyan változathoz, ami a párbeszédeket is tartalmazza?

Előre is hálásan köszönöm!



2019. jan. 2. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
2019. jan. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kedves első, köszi, ezt már néztem, sajnos itt is az a változat van, ha jól láttam, amiből hiányzik a párbeszédes mappa. Azért megnézem még egyszer!
2019. jan. 2. 14:26
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos ez is a hiányos verzió. :( Nekem a magyar nyelvi fájlokra lenne szükségem, a Maps mappából, azt hiszem. Mindenhol csupa döglött linkbe vagy a hiányos változatba futok. :(
2019. jan. 2. 15:44
 4/5 A kérdező kommentje:

Oké, sikerült megoldani!

Ha valakinek ilyen problémája van a jövőben:


1. Szerezz valahonnan egy magyar nyelvű Mass Effect játékot

2. Telepítsd föl

3. Másold ki valahova a Mass Effect\BioGame\CookedPC\Maps mappát

4. Töröld le a játékot

5. Telepítsd a jogtiszta verziódat (vagy ízlés dolga ugye)

6. Futtasd a több helyen elérhető MassEffectMagyarítás.exe magyarítást

7. A kimásolt Maps mappával írd fölül azt ami a játék telepítési mappájában van


Most úgy látom, így végre minden magyar lett. :)

2019. jan. 2. 17:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy sikerült megoldani... :) Jó játékot! :)
2019. jan. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!