Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van itt a Gyakori kérdéseket...

Van itt a Gyakori kérdéseket olvasók között Gamer lány? Ha igen, milyen PC-s játékokkal szoktatok játszani?

Figyelt kérdés

2019. jan. 2. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Karácsonyi leárazáson megvettem a Borderlands Pre-Sequelt, szóval most játszom végig a 3 Borderlands játékot. Tegnap még megvettem a Victor Vran-t. Aztán ott vannak a Wolfenstein játékok. Metro 2033 és Last Light is tervben van, mielőtt még kijön az Exodus.

A legtöbb nagy AAA cím megvan nekem, meg pár indie játék: GTA, Saints Row, Just Cause, Far Cry, Dead Space, Serious Sam, Doom, Fallout, Half Life, Portal, Left 4 Dead, Stalker, Darksiders, Dead Island, Dying Light, The Binding of Isaac, Hell Yeah!, Painkiller, Zombie Army Trilogy, Terraria, Shadow Warrior, Lucius, Torchlight....

2019. jan. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sims4,Gang beast,Coaster Park
2019. jan. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Csgo, overwatch, fortnite, Lol
2019. szept. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!