Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy működnek a perk kártyák...

Hogy működnek a perk kártyák fallout 76-ban?

Figyelt kérdés
például azzal fejlődik a SPECIAL ha kiválasztok egy kártyát? hogy lehet az hogy olyan kártyát is fel tudtam rakni amit nem fejlesztettem? ha továbbfejlesztettem egy kártyát és nem tudom felrakni az azért van mert alacsony szintű az adott képesség (pl charisma)?
2019. jan. 5. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Minden szinten felhasználhatsz 1 SPECIAL pontot és bármelyik specialhoz 1 kártyát. Minden 5. szinten kapsz egy 5 kártyából álló csomagot. Ha 5 pontot tettél a Luck specialba, akkor max 5 pont kártyát használhatsz fel. Ez komolyan nem atomfizika. Mi olyan bonyolult van ezen? Ha csak 3 Strenght-ed van, akkor nem fogsz tudni egy 5 pontos perk kártyát használni. Logikus.
2019. jan. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!