Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

Mortal Kombatban ha unlockolok egy karakternek egy verzióját, az erősebb lesz, mint az alap karakter?

Keress kérdéseket hasonló témában: Mortal Kombat

jan. 12. 22:35  Privát üzenet  

A válasz
nem

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jan. 13. 12:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az alábbi képen lévő karakter szerintetek mi lehet? Első regisztrációnál kell megadnom: 1-es sem, ^ sem működött www.kephost.com/image/EUXP
2009-ben vettem meg a World of Warcraft alapjátékot, ha most előfizetek tudok még játszani az akkor elindított karakteremmel?
Ha GTA 5ben rendelnék internetről egy autót, az ugyanúgy megmaradna, mint a karakter alap autója?
Miért nem tudok Hearthstone-ban egyes kasztokkal harcolni? Például Hunterre most szereztem egy csomó lapot és a deck-be is beraktam már őket, de csak a karakter alap pakliával...
A PS3-as Tekken 6. -ban Lars alap karakter vagy rejtett (meg kell nyitni)?
Mit lehet tenni abban az esetben, ha a megadott karakter elnevezése, azonos egy alap értelmezett jel elnevezésével? (értelmesebben lent! )

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!