Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kapcsoljam-e ki a Security-t?

Kapcsoljam-e ki a Security-t?

Figyelt kérdés

Van egy fájl, ami tuti, hogy nem vírusos. A gépem mégis ezt írja: "The operation did not completed succesfully, because the file contins a virus..."


Tudom, hogy ezt hogyan lehet kikapcsolni (mármont, hogy ezt kijelezze), de nem tudom mit tennék azzal (amellet, ha kikapcsolom) a Microsoft Security-t. Merjem-e megtenni?



#PC #Microsoft #scan #hiba. security #bizonságt
2019. jan. 14. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted tuti nem vírusos, akkor kapcsold. Ha valami tört játék amibe azt raktak amit csak akartak, és te elhiszed hogy egy illegálisan terjesztett program törése csak a hitelesítést kerüli meg és nincs még beletéve egy kis meglepetés, akkor nyugodtan kapcsold ki. A te felelősséged, a te döntésed, itt hiába mond bárki bármit. Legfeljebb majd tanulsz az esetből és legközelebb inkább megveszed a játékot.
2019. jan. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Képzeld, egyik esetet elfelejtetted említeni: amikor tört a játék, de mégsem vírusos: na, most pont ez történt.

Sajnálom, lehet, hogy még erről nem hallottál, biztos csak a "felelősség" fogalmát ismered egyedül. Ne próbálj meg kioktatni, én most jól jártam, te lehet, hogy fálsz az ilyen fájloktól.



Én is szépen beszéltem, és te is.

Maradjon így!

Köszönöm.

2019. jan. 14. 17:59
 3/7 A kérdező kommentje:

Kikapcsoltam, megtörtént...


ÉÉÉSS?????

2019. jan. 14. 18:00
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem arról beszéltem, hogy minden tört játék veszélyes. De te azt nem látod előre egyiken sem, hogy melyik ad fals pozitív riasztást, és melyikre adhatna valódi riasztást az a vírusirtó, amit szándékosan kikapcsolsz.

A legkönnyebb módszer úgy vírust, kémprogramot, adathalász, zsaroló és bányászprogramot terjeszteni, hogy a felhasználó önként keresi fel és telepíti a hordozó közeget, és még hajlandó is kikapcsolni a védelmet hogy semmi se tudja megállítani még véletlenül sem a terjedést. Ez pedig a tört programokkal, kiemelten a tört játékokkal valósul meg.


Megúsztad, nem történt semmi? Remek. Ha majd egyszer becsúszik egy zsarolóvírus ami az összes személyes fájlodat zárolja, nem fog ekkora szád lenni. Lehet, hogy száz tört játékkal sem töltesz le egyet sem. De lehet, az egyikben majd ott lesz. Ez a te kockázatod.

2019. jan. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4: Hé, ne próbáld már kioktatni, hisz ő szépen beszélt! :D


Hogy szoktak az ilyenek jajveszékelni, mikor tönkremegy a gépük, elvesznek az adataik, feltörik a felhasználói fiókjaikat! De ne oktassuk ki őket, mert ők úgyis jobban tudják.

2019. jan. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm #2 a felvilágosítást, ezt szerettem volna hallani (látni), nem azt amit legelőször írtál. Az első kommentedet lekezelésnek, kioktatásnak vettem ezért is jött rá a válaszom. Tudod, most kockláztattam, és semmi gond... DE lehet, hogy majd megtörténik.


Ebben az a fura, hogy a gép ártatlan fájl-ra vírust jelez...


Egyenlőre köszönöm, lehet (sőt biztos), hogy jobban értesaz nálam a gépekhez, de ez astílus nem tettszet (első komment).

2019. jan. 15. 16:13
 7/7 A kérdező kommentje:

Ami téged illet, utolsó kommentelő, látom kötekedni van kedved. Nos, NEKEM NINCS.


Szóval húzz, kérlek a retekbe, itt most nyugi van. Egy káromkodásnak, sem veszekedésnek nincs helye, de ezzel csak a felsoroltaka hozod ki belőlem, úgyhogy kíméld.


Lehet, hogy te csak ennyit tudsz, de én a kérdésemre szerettem volna választ kapni (már meg is kaptam).


...

2019. jan. 15. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!