Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem lehet olyan játékoka...

Miért nem lehet olyan játékokat csinálni mint régen?

Figyelt kérdés
pl az új need for speedek egy rakás kakantás ott van a 2004-es underground 2 sokkal élvezetesebb mint bármelyik másik belehet állítani a fék erőt, leszorító erőket, hol legyen nyomatékos a turbó, ecu, fékpad is van stb... hát ennél jobb tunningolos/versenyzős játék nincsen a világon miért haltak ki ezek a többiből?

2019. jan. 15. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 2015-ös NFS-től vagyok ki.

90% videó meg szarakodás, 10% versenyzés.

2019. jan. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"belehet állítani a fék erőt, leszorító erőket, hol legyen nyomatékos a turbó, ecu, fékpad is van stb... hát ennél jobb tunningolos/versenyzős játék nincsen a világon"


Ööö... Gran Turismo vagy a Forza Motorsport semmit sem mond?

2019. jan. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én nem játszottam se az újjal se a 2015-össel de azt hallottam nem lehet osztott képernyőn versenyezni egymás ellen se PC-n, se konzolon

ha ez igaz hát az übergáz szerintem

2019. jan. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!