Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends-ben miért...

League of Legends-ben miért teljesìtenek gyengébben a nõk/lànyok?

Figyelt kérdés

2019. jan. 18. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre van valami statisztika?
2019. jan. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1 Igen: soha egyetlen női játékost nem igazolt egyetlen pro csapat sem. Pontosabban egyet igen, bár a genetika inkább hívta férfinak, ha érted...


Kérdésre: szerintem alapvetően nem teljesítenek gyengébben. Egyrészt a játékosok jelentős része férfi (ha jól tudom 90% körül), szóval a statisztika máris a nők ellen van (kevesebb játékos = kisebb esély, hogy lesz köztük egy profi szinten játszó), másrészt D2-CH között vannak nők, akik valószínűleg megállnák a helyüket a profik között, ha nem is EU/CN/KR szinten, de NA-ben mindenképpen. Csak sajnos ennek a játéknak a játékos tábora a mai napig egy ótvar nagy rák és ha egy nő egy kicsit is közel kerül a nagyokhoz, akkor szanaszét szedik elsősorban redditen. Emiatt egyrészt a csapatok sem szívesen igazolják őket, mert negatív PR, másrészt szerintem érthető okokból a nők sem akarják bevállalni ezt.


Mindezektől függetlenül itt-ott előfordulnak, például Proxyfox H2k sub volt azt hiszem tavaly és mint mondtam, vannak többen is D2-CH között, szóval alapvetően nem rosszabbak.

2019. jan. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is kételkednék abban hogy a nők rosszabbul teljesítenének egyszerűen csak nem népszerű köreikben ez a játék, hogy miért az számomra is érthetetlen. De azért elvétve akad köztük női játékos is és ők bőven szokták hozni a szintet. :)
2019. jan. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vannak nagyon tehetséges high elo lányok LoL-ban, de pro ligában egy se. (legalábbis biológiai nő nincs) Én nem mondanám azt, hogy gyengébben teljesítenek, mert nőket és férfiakat egyazon szempontok alapján összevetni az kb olyan mint a majmot és az aranyhalat az alapján értékelni hogy mennyire jól tudnak fára mászni. Eddigi tapasztalataim szerint a nők átlagban jobb supportok mint a férfiak, de plat felett viszont mindenképp a férfi supportok ezerszer jobban tudnak játszani.
2019. jan. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 pappgr ***** válasza:

A válasz egyszerű, és a biológiában kell keresni.


Először is, az online játékosok között 30-40% nő van, feltételezhető, hogy a lol játékosok között is ennyi lehet az arány.


Másodszor, a természet úgy teremtette meg a nőket, akiknek az elsődleges szerepük a múltban, a gyermeknek a gondozása volt, hogy sok mindenben jó legyen, viszont ez azt hozza megával, kevesebb nő van aki egy valamiben kiemelkedő. Míg a férfiak feladata a csalág védelme és élelmezése, elég egy területen kiemelkedően jól teljesítenie. Ezért van az hogy több tehettséges férfi van és több alpári is. Hasonló okok miatt van külön férfi és női kategória sportokban is.


Ezt a tendenciát jól muatja a nők/férfiak átlagos inteligencia szintje, amihez lineltem egy tanulmányt is.


[link]

2019. jan. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A nők szem-kéz koordinációja rosszabb, ugyanúgy mint az izomzatuk is kevesebb, mert régen is a férfiak vadásztak, a nők elláttak mindenkit, emocionális inteligenciájuk nagyobb, szeretőek. Oviban is labdázás helyett művészkednek, alkotnak, kevésbé hiperaktívak.
2019. jan. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért mert a nőket ez nem köti le. Legtöbben csak a párjuk miatt, vagy baráti társaság miatt kezdenek bele, de nem veszik komolyan, nekik mindig csak egy játék marad amiben gombokat kell nyomkodni. Én ez alól kivétel vagyok egy kicsit, én több éve játszom és sokkal jobban érdekel a divízióm, maga a játék, az eventek, a döntők, a streamerek stb. Ismerek még rajtam kívül lányokat, akik szintén magasabb szinten állnak.
2019. jan. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!