Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim Legendary Edition...

D.Yakuza kérdése:

Skyrim Legendary Edition Magyarítás. Valaki?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy olyan problémába ütköztem hogy ugye van a teljes játék magyarítása de ehhez különböző patc-ek illetve modolások kellenek hogy a DLC-k is fordítva legyenek. Én kerestem konkrét leírást róla de vagy nem voltak már elérhetőek azok a modok amik kellettek vagy pedig nem érthetően voltak megfogalmazva a leírás "számomra". Ha valaki esetleg ezt tudta orvosolni az legyen olyan rendes hogy leírja hogy mit csinált pontról pontra vagy pedig küld egy normális leírást róla. (A magyarítás honlapjáról már próbáltam de nem ment)

2019. jan. 18. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
A hivatalos magyarítás telepítőjében vannak mod magyarítások is. Ezeket ki kell kapcsolni az ablaknál, és csak a játékhoz kell felrakni, akkor jó lesz.
2019. jan. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De engem nem a mod magyarítás érdekel hanem a játéké és a 3 dlc-hez való. Ugyan is nem akarok úgy járni ismét hogy a fél játék magyar a másik fele angol.
2019. jan. 19. 09:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Modokat használsz? Mert a igen, akkor így is úgyis angol lesz a fél játék(az alapjáték része is). Amúgy meg a Morrohun Team oldalán fent van.
2019. jan. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
#3 nekem pont ez a problémám, sok levél amit hoz a futár vagy küldihez kell, angol. A modok kikapcsolásával megjavul ez a "hiba"? Illetve ha esetleg csináltam már mod küldit, kompatibilis lesz utána a játék?
dec. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!