Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért szidják annyira az...

Miért szidják annyira az interneten a Call of Dutyt és a játékosbázisát?

Figyelt kérdés

Azt hallottam róla, hogy állítólag azért, mert egy kaptafára készül az összes játék és meg is veszik. Van olan rossz a játékosbázisa, mint a League of Legendsnek? Igaz, hogy van célzás segítő a PCs verzióban is? Miben merül ki?


Különben valaki az interneten azt tanácsolta, ha kíváncsi vagyok nyugodtan próbáljam ki, nem kell minden gyűlölködést elhinni róla. Most akkor mi az igazság?


2019. jan. 18. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
27%

Nincs igazság. A CoD-ot legalább annyian szeretik, mint amennyire utálják.

Az emberek legnagyobb problémája vele az, hogy egy tucat gyártott termék, amit évente újra és újra kiadnak a lehető legkevesebb változtatással. A poén, hogy ez azért lehetséges, mert a felhasználó megveszi, tehát önmagában nem a CoD a felelős a saját magam minőségéért, hanem a felhasználó. Ha a vásárlónak az bőven elég, hogy minden évben megveszi majdnem teljesen ugyanazt a játékot mint tavaly, akkor az Activisionnek nem kell változtatnia a formulán.

Jómagam nem vagyok Call of Duty fan, játszottam 3 hetet a Black Ops 4 multijával, meguntam, majd rájöttem hogy hamarosan már a következőt fogják reklámozni, ez meg mehet a kukába, mert a játékosbázis 80%-a megy át a következőre. Fogyasztói társadalom a köbön.

2019. jan. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fölösleges velük foglalkozni, én általában csak röhögni járok fel játékokkal foglalkozó oldalakra, forumokra, a kommenteken sokszor nagyobbakat elhet röhögni mintha direkt vicceket olvasnék.


A kedvencem mikor rókabőröznek, hogy most épp a CoD amiről szó van, ha meg megváltoztatnak valamit akkor az a baj. Olyan mintha valaki azért panaszkodna, hogy az xy autónak is négy kereke van, már megint utánozták a többit. :D

2019. jan. 19. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!