Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4 költözés?

Sims 4 költözés?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnák az A házból és a B házból C telekre költöztetni simeket?

#játék #Sims #költözés #Sims 4 #dínóskenyér #voldemort elvette a cicám kajáját #iamidiot
2019. jan. 19. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Városszerkesztésben rámész az A telekre, ott ugye vannak lehetőségek, mint hogy átköltöztetés más telekre, kiköltöztetés, stb. Azt hiszem ezek az opciók a jobb alsó sarokban találhatóak meg, miután rákattintottál a háztartásra. Utána rámész a B telekre, és azt is így átrakod a C telekre.
2019. jan. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Bocsi tudom nem az én kérdésem de azt nem tudja valaki hogy hogy lehet egy háztartásból csak bizonyos simeket elkoltoztetni? Telefonon meg gépen csak a move household opció van:(
2019. jan. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Huhh, én tudom, csak már egy ideje nem játszottam Simsel, szóval meg lehet, hogy nem olyan pontos amit írok. Illetve nem tudok magyarázni. De megpróbálom.


(egy picit macerásabb - gépes változat)

Szóval városszerkesztésben rámész arra a háztartásra, amelyből elszeretnél költöztetni. Rámész a "move household"-ra, és aztán rámész arra a háztartásra, ahova beszeretnéd költöztetni a simeket. Na és miután rámentél, kiad egy olyan ablakot, hogy kik legyenek az x, és kik legyenek az y háztartásban. Egy kicsit macerásabb, de ha érted, hogy hogy értem, akkor könnyű megcsinálni. :)

2019. jan. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!