Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims3-ban lehetséges az,...

A sims3-ban lehetséges az, hogy "megtelik"? Mármint, hogy egyedi tartalmat már nagyon sokat telepítettem és amiket mostanában telepítek azok a játékban nincsenek meg, de az indítópanelban semmit nem ír ki csak azt mint a többinél, hogy telepítve!

Figyelt kérdés

Köszi :D

Ja és ez egy mikrofon és a videón a sim énekelt bele


2010. jún. 29. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt olyan, mintha megtelt volnla, hogy voltak növényeim, de nem adta ki mindegyiket.

Nekem ez magától megoldódott. Nekem ez akkor jött ki, amikor egy új kiegészítőt telepítettem, és emiatt eltűnt pár dolog, de későbbre visszajött.

Ha nem ez lenne a baj, akkor nézd az indítópanelen, sikeresen lett e telepítve. Remélem tudtam segíteni és a kérdést jól értelmeztem és jó, legalább egy kicsit hasznos választ adtam! Jó szórakozást a játékhoz!

2010. jún. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Jól értelmezted és hasznos volt, szóval köszi!!! :D

2010. jún. 30. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!