Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

Fortniteot letöltöttem mate 20 prora milyen egeret és billentyűzetet tudok rákötni? Mert láttam youtubeon lehet egeret csak hogy?

jan. 19. 21:43  Privát üzenet  

A válasz

OTG-nek hívják. a telefon töltő csatijába megy az átalakító és a másik fele egy USB csati..ebbe mehet pl pendrive is..és ebbe kell az egér csatlakozója v vevője.

ami neked kell : OTG Type-C

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont febr. 4. 18:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Letöltöttem play áruházból egy billentyűzetet és nem tudom hogyan kell beállítani! Segítene nekem valaki? :-) (A neve billentyűzet Neon Color )
Hogy kell az emoji billentyűzetet telepíteni az xperia j típusú telefonomra? Letöltöttem a Play store-ból és mégsem találom sehol.
Letöltöttem androidos telora a japán billentyűzetet, nagyon jo, hasznos de mik azok a kisebb jelek? Pl. Hagyományos:アイウエオ es a...
Feltettem egy új windows-t A rádiós egeremet, és a rádiós billentyűzetet nem látja. Pontosabban letöltöttem hozzá a drivert de kuka. Logitech egerem és billentyűzetem van,...
Letöltöttem egy Go Keyboard billentyűzetet a telefonomra, csak az a baj, hogy nem sikerül úgy beállítani hogy Nemzetközi billentyűzet legyen, ne pedig az amit be dob. Magyarul...
Letöltöttem a fifa 12-t és nem lehet átállítani a billentyűzetet mert konzol beállítást hoz ki. Ez nem is lenne baj mert megtanultam nagyjából irányítani. De nem tudom melyik gombokkal kell dekázni?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!