Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4 mod probléma. Miért...

Sims 4 mod probléma. Miért nem működik a selectable pets mod? Custom contentként megjelenik, mint a többi mod, de nem tudom használni.

Figyelt kérdés

Minden mod működik, de ez nem.

Minden kiegészítőm megvan.

Próbáltam úgy is hogy csak azt a modot használom, de semmi.



2019. jan. 20. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Script modok engedélyezve vannak?

Milyen mélyen van a mappákban?

Mikori a mod, friss, vagy régebben szetted le? Kompatibilis a játékod verziójával?

2019. jan. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szedted* pardon
2019. jan. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért nem itt válaszolsz, kérdező, de mindegy, én itt fogok visszaírni neked.


Azért nézd meg, biztosan engedélyezted-e a script modokat. Ha igen, tiltsd le őket, ments, lépj ki a játékból, lépj be újra, engedélyezd őket, lépj ki, majd be. Lehet, csak valami problémája van.

Töltsd le újra a modot, lehet megsérült letöltés közben, és közvetlenül a mods mappába rakd, ne mélyebbre.

Töröld a cache fájlokat.

Originen keresztül javítsd meg a játékot.

Hozz létre egy új mentést és teszteld le, abban működik-e. Előfödrul, hogy egy-két funkció egyes mentésekben bugos valami miatt.

(Gondolom nem kell mondanom, de minden más modot vegyél ki erre az időre, hogy ne legyen konfliktusban vele.)

Ha nem jó, írj a mod készítőjének. Ha mindent jól csinálsz de mégse működik, akkor ott valami probléma lesz.

2019. jan. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!