Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a különbség a SeeMTA v2,...

Mi a különbség a SeeMTA v2, SeeMTA las Venturas, SeeMTA v3 között? Egyáltalán melyik a jobb? És miért?

Figyelt kérdés

2019. jan. 21. 08:24
 1/9 anonim válasza:
52%
Egy a közös bennük, hogy mindegyik egy rakat sz@r. Annyi köze van az egésznek a valósághoz, mint cigánynak a munka, magyarul semmi. Direkt úgy van megcsinálva, ha nem fizetsz be és nem PP-zel egy darab szotyimag leszel a föld alá temetve 2 méterrel. Ezt tapasztalatból mondom, mondjuk a roulettnek is van egy "taktikája" a duplázás, see-n az sem működik, nehogy valaki gazdag legyen. Ha gazdag akarsz lenni, jól mosd a szád, hogy jól tudj nyalni, vagy PP-z be 50 ezer valódi Forintot. A kérdésre is válaszolva, itt annyi különbség van a szerverek között, hogy az egyik egy régebbi motor, régi gépeken is jobban fut, a többi újabb, több mod, több script, mappolás, mod, stb... LV és V3 között a helyszín más és a közösség. LV-n nem ismeri senki az Rp-t, V3-on talán-talán igen. A közös a kettőben az, hogy nem fut egyik sem jól a számítógépen.Hogy melyik a jobb? Fentebb leírtam, egyik se, el van lehetetlenítve az egész, egy kupac trágya. Ha nem nyalsz vagy nem PP-zel neked gatya. Ha olyan játékot szeretnél, ami jó is, akkor menj ki barátokkal, vagy menj el dolgozni. Mondjuk barátok a mai világban vicckategóriák, mind a gép előtt poshad, mikor én gyerek voltam, nyáron reggel 9-21 óráig bicikliztünk, cruzoltunk, szórakoztunk, erdőben szaladgáltunk, beszélgettünk, az még élet volt, ellentétben most. Akikkel régen voltam 99% mára nem barát, az utcán sem köszönnek, a többi drogos lett, meg szobamacska, ez a valóság. Hanyagold a gépet, míg tudod, nem könnyű abbahagyni a függőséget, én is benne vagyok, bár nem játszom legalább. Ha van rá lehetőséged, kezdj bele egy projektbe, nekem ott a kocsim, eddig csak a pénzt viszi, de egyszer csak jó lesz, dolgozok vele sokat. Vegyél egy Simsont és újítsd fel, add el, legyen haszon, vagy kereskedj velük, vagy tudja a tököm, csak ne a gép előtt legyél.
2019. jan. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát nekem van 2 crossmotorom, 1 BMW, 1 Ferrari és a jelenleg szervizben lévő Toyota supra kocsim

Én ezekkel foglalkozom. Ja meg van 1 gamer laptopom és 2 gamer gépem. Meg családom. De nagyon szépen köszönöm a választ! ;) ment a zöld kéz.

2019. jan. 31. 09:10
 3/9 anonim válasza:
32%
Ja, az úgy más, elnézést kérek az előítéletességért, csak nem igen szoktak felnőttek játszani ilyenekkel... legfőképpen én 10-12 évesekkel találkoztam a szerveren, 14-15 évesek azok full tahók/bunkók, idősebb korosztályból 17-18 kevesebb van már, felnőttből meg pláne...
2019. febr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem. Én felnőtt vagyok.
2019. febr. 2. 12:29
 5/9 anonim válasza:
69%
Engem v3 ról kibannoltak 11 évre, mert autó eladás közben elment a netem. Most Ls en játszok és tetszik.
2019. júl. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az eredeti legelső az a v3-as szerver. A mostani v3-as szerverrel indult anno ez az egész SeeMTA dolog még 2013 elején (akkoriban SeeMTA v1 volt a neve, majd 2013 vége felé fejlesztették v2-re, 2015-ben pedig megjelent v3 lett belőle. Aztán 2016-ban indult a 2. szerverük (SeeMTA v2), 2017-ben pedig a SeeMTA Las Venturas (ami szintén v3-as modot használ mint az 1. szerver)
2019. júl. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Ha fontos az RP, akkor LV-re menj, sok régi arc átment oda egy új érát kialakítani.


Játszanak amúgy felnőtt és normális emberek is.

2019. júl. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A v2 egy szar.Rp szervez?? Ha azt keresed felejtsd el az egészet. A rendör az OMSZ es a NAV is csak akkor rp-zik ha igazoltat persze csak azért hogy jol megbüntessen, amugy neked mennek le se szarják rp-ről ne is álmondj h megtörténik, ja hát az adminokrol ne is beszéljünk mindent elhiszenk amit irnak nekik és kapod a 99999perc börtönt mert egy pisis szar beköp nála hogy ooc-ba csunyán beszélsz a barátaiddal. Ennyi ez a szerver arulkodós pisis az összes és az ooc chatnak az a lényege h a jatekon kivul irkalj szoval ha csunyat irsz es mas meglatja hat akk varhatod az admin jailt. Undoritó szerver vannak persze jofej rp-zős tagok de ritka
2020. máj. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
56%
Honnan lenne bmw d crossmototrd Ferrarid és suprad? Minek hazudgalsz? 11 kamukaze gyerek vagy
2020. júl. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!