Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

Mennyire legit a TruckersMP? (ETS2)

Ugye a játék multiplayer részéhez kell, és be kell jelentkezni a steames fiókoddal. Mennyire legit, illetve nem lopnak el valamit a fiókról, vagy esetleg lopják el?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Euro Truck Simulator 2, multiplayer

jan. 21. 16:35  Privát üzenet  

A válaszok
De, a Valve-nek csak a te koszos fiókodra van szüksége.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 21. 16:59 Privát üzenet
Nem az oldalnak adod meg a bejelentkezési adataidat, hanem a Steam API-n keresztül jelentkezel be, tehát a Steam rendszerébe, és onnan olvassa be az adatot a másik oldal. Nem történik feléjük semmilyen belépési adat megküldése.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jan. 21. 17:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ecipő.hu mennyire legit oldal?
Be szertnék regisztrálni a truckersmp.com-ra a steamemmel, hogy tudjak multizni az euro truck simulator 2-vel, miért nem sikerül?
Euro Truck Simulator [ATS] vettem és szeretnék multizni de megvan az ATS is a truckersmp-t kétszer kell letölteni? S, O, S,
A truckersMP nevű euro truck simulator 2 multiplayer játék vírusos?
Euro Truck Simlator 2 Multiba nem enged belépni az oldalra már beregisztráltam TruckersMP re onnan töltöttem le a multit feltelepitettem és mikor jelentkezek be nem fogadja el semmit mit tegyek?
Nem tudok csatlakozni az Eurotruck Simulator 2-höz multiban. A Truckersmp 1.27.2.1-es verziót akar. De olyan még nem választható a béták közt. Csak 1.27.1.7 Mi a megoldás?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!