Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Resident Evil 7: mi a története?

Resident Evil 7: mi a története?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy Ethan keresi a feleségét, a Baker család sztoriját is tudom, meg Evelinet is. Arra lennék kíváncsi, hogy Mia valójában mivel foglalkozott, mit csinált?

Van egy olyan felvétel a játékban, mikor azt mondja hogy Tudja hogy nem várhat Ethantől semmit, mivel hazudott, és azok után, amit tett. Erről tudna nekem valaki mesélni?



2019. jan. 22. 04:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mia Winters a The Connections alkalmazottja volt és az Eveline projectben vett részt, mint "gondozó". Ezt a férje előtt titokban tartotta, azt hazudva neki, hogy dajkaként dolgozik.

A The Connections egy nemzetközi bűnszervezet, ami biofegyverek kifejlesztésével foglalkozik, feketepiaci értékesítés céljából.

Mia 2010-ben kezdett el dolgozni nekik mint kutató és 2011-ben ment feleségül Ethan Winters-hez.

Néhány évvel később Mia feladata volt, hogy kollégájával Alannel együtt elkísérjék Eveline-t (az E-típusú biofegyvert) az Annabelle teherhajón a The Connections egy közép-amerikai létesítményébe.

A hajó hurrikánba került, Eveline destabilizálódott és a legénység ellen fordult. Alant megölte, Mia-t megfertőzte.

Mia ezután küldi el a videóüzenetet Ethannek, amiben kéri, hogy felejtse el és éljen boldogan.

A sérült hajó Louisiana-ban partra sodródik, ahol a Baker család rábukkan, a többit valószínűleg már tudod.



Források:

[link]

[link]

2019. jan. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ! Így minden világos!
2019. jan. 22. 14:20
 3/5 A kérdező kommentje:
Amit még nem értek: az elején Mia be van zárva a Baker család alagsorában. Ezt miért? Eveline miatt, mert ő eldöntötte, hogy Mia legyen az anyukája, Bakeréknek ez nem tetszett?
2019. jan. 24. 04:31
 4/5 anonim válasza:
A Baker család csak áldozat Eveline játékában ők egy tök normális család voltak míg a hurikán estéjén Jack haza nem vitte Evelint Margaruite megkérte lányát Zoét hogy vigyen tiszta ruhákat Evelinnek és ekkor lettek gonoszak.Azért tartják fogva Miát mivel ez Eveline akarata feléjük.Remélem tudtam segíteni
2022. febr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-eshez annyit fuznek hozza hogy Lucas mar az elott mielott Evelin megjott se volt normalis es ot kozvetlenul nem is iranyitja Evelin.
2022. febr. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!