Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox one S vagy PS4?

Ricshz kérdése:

Xbox one S vagy PS4?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

tudom, hogy megosztó a két tábor, de új vagyok a konzolok terén. Régen játékfüggő voltam PC-n, de mára csak kikapcsolódni szeretnék.


Tudom, hogy párszor feltették ezt a kérdést, mégis kíváncsi lennék, hogy így 2019 elején melyik gépet érdemes megvásárolni.


Nincs kedvenc játékom, ezért ez alapján nem tudok dönteni.


Hordozni szeretném a gépet, ez is szempont lenne.


Érdekel a multiplayer része is a játékoknak.


Olvastam, hogy az xbox tavasszal 2 gépet fog piacra dobni, erről mi a véleményed, érdemes várni addig?


Reggel óta keresgélek és teszteket olvasok, eddig valahogy az jött le, hogy a PS4 jobb választás lenne.


köszi a válaszod



2019. jan. 22. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Amelyik jobban tetszik. Hordozás szempontjából is tök 8, mert ezek asztali konzolok nem hordozásra vannak kitalálva. Talán a ps4 kicsit kevésbé magas, de lehet csak optikai csalódás.
2019. jan. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha a multiplayer is èrdekel, akkor lehet hogy az Xbox jobb választás, ami a PS4 erőssège (first party exk. játèkok) azokban nagyon ritka a jó multiplayer, de sokszor nincs is. Microsoft címekben szinte mindig van multi ès többsègük jó is, ráadásul több a crossplatform így PCs haverral is lehet tolni pár játèkot. Èn Killer Instinct fan vagyok, Xboxon játszom nèha Steames ellen, az ilyen dolog ritka, de van.
2019. jan. 23. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

pedig a címek alapján kell döntened

mindig a szoftverekért vegyél gépet, ne fordítva

fontos szempont továbbá hogy a barátaidnak mi van, mert a crossplay nem igazán létezik

2019. jan. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem válasszon az alapján ami neki fontos, és ne azt amit más megmond neki, hogy már pedig az jó. A lényeg hogy a kérdezőnek feleljen meg a konzol, tök mind1 hogy szoftverért, szolgáltatásért, vagy hardverért vesz játékra alkalmas eszközt.
2019. jan. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Ma romlott el a 3 hónapos One S-m, szóval bármit csak ezt ne!!!
2019. jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Előző


Ennyi erővel egy gyári hibás ps4et is kifoghattál volna. Akkor még azt szidnád.

2019. jan. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kov74 ***** válasza:

xbox nak sztem nincs annyi exklusíve gaméja, de elvileg sok game megjelenik arra is. szinte minden ami nem ps exclusíve.

pl: Last of us, Uncharted stb...

2019. febr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minden megjelenik rá ami nem PS exkluzív. PS4-re pedig a Microsoft által finanszírozott, illetve fejlesztett játékok nincsenek.
2019. febr. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
44%

Mindig játék alapján érdemes konzolt választani, mert a kínálatot leszámítva érdemi különbség nincs jelenleg a PS4 és az Xbox One között.

Így pedig szerintem teljesen egyértelmű, hogy PS4-et érdemes venni, ugyanis jelenleg nem létezik olyan játék, ami csak Xbox One-n elérhető, minden ott megjelent játék létezik Windows-on is. Viszont PS exklúzívból most rengeteg jó van: God of war, Spiderman, Detroit Became Human, Horizon Zero Dawn, stb.

Aztán akkor az még egy második kérdés, hogy PS4 Slimet vagy PS4 Pro-t érdemes-e venni.


Ha viszont tényleg fontos szempont a hordozhatóság, akkor vehetsz egy Nintendo Switch-et. A képességeihez mérten szerintem drága, a játékkínálata is abszolút hidegen hagy engem (az új Zeldát leszámítva, de az is elérhető Wii U-n), viszont hordozható, használható kézi és asztali konzolként is.

2019. febr. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!